SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
A poza tym, wiadomo, ze jak masz splita to na dana partie masz np 6 cwiczen, to miesnie maja prawo bolec jak wezmiesz w FBW, gdzie np na plecy masz 2 cwiczenia, za maly ciezar, to racja.... nie odczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja sobie to tylko wyobrażam. Robię FBW gdzie mam powiedzmy dwa ćwiczenia na nogi, daję obciążenie max jakie daję radę i rzeczywiście było by ciężko dołożyć coś jeszcze. Ale zanim skończę trening to już nie czuję tak bardzo tych nóg. A robiąc splita gdzie tych ćwiczeń będzie kilka to wychodząc będzie się czuło że dana partia była ćwiczona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ale chciałabym tylko spróbować co nie oznacza, że uważam to za lepsze rozwiązanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
na wszystko przyjdzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
paula też mam domsy w barkach, klubik ;)

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
i tak mysle... ze jak masz czas na 3 treningi w tyg i nie mozesz spedzic na silowni 2-3 godzin, to fbw jest jednak lepszym rozwiazenim.. trwa krocej i daje szanse rozwoju sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Będą piękne bareczki :)
Push też myślę że to dla mnie lepsze rozwiązanie bo nie mam tyle czasu. Może sobie kiedyś zrobię na miesiąc taki eksperyment po prostu żeby wiedzieć jak to jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
PUSHhard
nie no pewnie, masz racje, dlatego na koniec daje sie te mniejsze partie, ktore nie wymagaja uzycia wielkiego obciazenia. Poza tym wiesz , jak to z FBW, najczesciej stosowane jest przez kobiety i tu na koniec daje sie bic i tric


FBW ma też taką wadę że jak człowiek jest już mocno zaawansowany to ograniczona ilość serii zmusza do dość dużych skoków obciążenia - i to jest ryzykowne. A znów jeśli zrobi się ich więcej - to robi się maraton.

Niemniej jednak jest to bardzo dobry schemat i można nim trenować latami osiągając cały czas postępy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
oczywiscie, masz full czasu na kombinacje tylko nalezy pamietac, ze organizm co najlepsze z treningu to czerpie po ok 6-8 tygodniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Night jasne, wszystko kwestia doboru cwiczen i ich wariantow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium