SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2282296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
paula.cw
ale jakby udało się dłużej utrzymać ten spadek i ciało by się przyzwyczaiło do mniejszej wagi to może wtedy. Kiedyś czytałam o tym, że nasze ciało ma taką ustaloną wagę do której będzie dążyć dlatego tak często występuje jojo. I że jak się przetrzyma ten okres to można to zmienić. Takie tam. Coś w tym może być :P


Chyba kiedyś Marta o tym pisała na forum, to "set point" czy jakoś tak i działa w dwie strony, to znaczy jak ktoś ma zaprogramowany genetycznie niski bf a przytyje i długo utrzyma nadwage to mu się ten punkt przestawi, tak samo w drugą stronę, jak jest ustalony wysoki bf a uda się schudnąć i odpowiednio długo efekt utrzymać to tez jest szansa ze sie przestawi Mam nadzieje ze nic nie pokręciłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Z tym starzeniem to mów za siebie

Mam wrażenie że w głowie mam zakodowane że się nie da albo że z jakiegoś powodu nie chcę. I, jak tylko coś zejdzie, to sabotuję to sama (a to sushi, a to się nie ugotuje etc).
Możliwe też, że jak Night mówi, nei znalazłam sposobu na siebie.

Tak mnie to tylko nurtuje. Generalnie, nabrałam nieco dystansu przez ten przymusowy off, co mnie bardzo cieszy. Tzn dystans cieszy, nie off.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jakoś tak. Właśnie na szczęście podsumowanie było takie, że da się na to wpłynąć. Tylko że nie jest to proste :)

Rai nie chcę Cię zasmucić ale wszyscy starzeją się jednakowo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Raimunda
Z tym starzeniem to mów za siebie

Mam wrażenie że w głowie mam zakodowane że się nie da albo że z jakiegoś powodu nie chcę. I, jak tylko coś zejdzie, to sabotuję to sama (a to sushi, a to się nie ugotuje etc).
Możliwe też, że jak Night mówi, nei znalazłam sposobu na siebie.

Tak mnie to tylko nurtuje. Generalnie, nabrałam nieco dystansu przez ten przymusowy off, co mnie bardzo cieszy. Tzn dystans cieszy, nie off.


za sabotaż - kara śmioerci

a jeszcze żeby siebie samą sabotować

łamanie kołem co najmniej

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
I z tym starzeniem się to też podobno jest tak, że u kobiet po 30 organizm chętniej pozbywa się mięśni niż je buduje. Ja to widze u siebie, mięcho poleciało strasznie, będzie co budować.
W sumie ostatnio nawet mam czas na treningi, ale narzekam na deficyt snu, narazie nawet lekki trening to duży wysiłek i nie nadążam z regeneracją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Sen to podstawa więc najpierw tu trzeba nadgonić :D To mam jeszcze niecałe pół roku na budowanie mięśni :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
paula.cw
Sen to podstawa więc najpierw tu trzeba nadgonić :D To mam jeszcze niecałe pół roku na budowanie mięśni :P


to ja już jestem stracony

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Night u Ciebie jakaś pamięć mięsniowa może jeszcze zadziałać :P Ja nigdy więcej mięsni niż teraz nie miałam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
no liczę że za 2 lata będę w takiej formie jak trzeba

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22611 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356261
Night - w kwestii snu czy bycia kobieta po 30?

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium