SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2278360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
fbw można tak zbudować żeby się dało robić dzień po dniu. ja mam 5x w tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
No wlasnie musze pogrzebac po dziennikach, poogladac sobie rozne plany, pamietam ze te na poczatku eksperymentu posladkowego mi odpowiadaly, no i jakos dopasowac pod siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
nightingal
maria1209
Hm no co prawda to prawda. Tez mi to przeszlo przez mysl i nawet troche mnie ciagnie zeby wrocic do fbw. Tylko czasem robie dzien po dniu treningi albo z 1 dniem przerwy i nie wiem czy to nie bedzie przeszkadzac



przy splitach też to przeszkadza - może odrobinę mniej ale daje o sobie znać.

Mi bardziej chodziło o to żeby się nie zagłębiać za mocno w niuanse treningowe, żeby nie pakować się w podziały na hipertrofię i i siłę itp. Owszem- fajna sprawa, ale bez wodotrysków też można robić super efekty. Ja dla samego siebie uwielbiam prymitywne treningi.


bo prawda jest taka, że potrzeba przerostu formy nad treścią
potrzeba dokładnego wykonywania ćwiczeń i regulaności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
Może komuś się przyda - można sobie uzupełnić biblioteczkę sportową - wydawnictwo Galaktyka ma z okazji black friday przecenę książek o 50% - http://www.galaktyka.com.pl/  - jest bieganie, rowery, crossfit, odżywianie.
Można nowego Starreta złapać za pół ceny.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
no na serio dobre promocje - nic tylko korzystać. ja niestety mam już tyle zaległych rzeczy leżących na półce że nie mam sumienia tej sterty podwyższać

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
o i lampart jest!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
Night - mam podobnie. Duzy stosik zaleglych papierow i jeszcze wiekszy ebookow.
Ale pewnie i tak kupie nowego Starreta.


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2016-11-25 08:39:55

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
no wygląda ciekawie - też bym chętnie co najmniej przejrzał. Ale przez najbliższe co najmniej 2 miesiące raczej nie nadrobię zaległości w lekturach. Nie ma czasu i tyle.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium