SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Kebyla na alledrogo można znaleźć tani badziew, który powinien dac radę- oby moc była jak największa i rączka metalowa a nieplastikowa. Ale to jest sprzęt, do którego warto ciut dołożyć bo się to jednak przekłada na jakość.
No i polecam monsieur cousine z Lidla czy cos w tym stylu ( w biedrze też były) ale to jednak kupe kasy kosztuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Dzień dobry!
Wczoraj miał być trening, ale czekałam z Mahim w kolejce do endo. Dwie i pół godziny :/
Wróciliśmy do domu, zjedliśmy kolację i poszliśmy spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Dostał zwiekszoną dawkę leku i skierowanie na badania przed kolejną wizytą. Oczywiście samo TSH i FT4 + dodatkowo prolaktynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
I co planujecie zmiany w diecie?
Może się mylę ale kobietom chyba to łatwiej przychodzi. Nie wyobrażam sobie mojego Piotrka eliminującego pszenicę czy nabiał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6522 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679771
Moim zdaniem to nie nabiał ani pszenica (gluten) są głównym winowajcą tej epidemii XXI wieku ale chemia w jedzeniu. Konserwanty nas w końcu zlikwidują.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Podałam to jako przyklad i generalizowanie :) Chociaż z tego co się orientuje (ale mało się tym tematem interesowałam) to jednak odstawienie jest polecane przy chorobach autoimuno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6522 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679771
Moim zdaniem to są ewentualnie tylko katalizatory całego procesu a nie źródła problemu. No ale to moje zdanie i się można z nim nie zgadzać oczywiście. Natomiast jak się prześledzi opisy wielu substancji dopuszczonych do użycia w przemyśle spożywczym a dodatkowo weźmie pod uwagę że wchodzą one w interakcję między sobą oraz z wieloma substancjami - to już jest się nad czym zastanawiać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Night, zgadzam się z Tobą - przede wszystkim winna jest chemia.
Paula, tak, zaleca się wykluczenie glutenu i ograniczenie nabiału. Myślę, że Z glutenem nie będzie problemu - pieczywa praktycznie nie jemy, czasem makaron.
Nabiał tylko w postaci mozzarelli. Czasem żółty ser i u Mahiego mleko do kawy. Zmiana tego ostatniego będzie najbardziej bolesna.


Zmieniony przez - kleine-hexe w dniu 2017-02-09 09:49:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6522 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679771
np wiele osób chwali sobie dietę tłuszczową podkreślając że zniknęły im na niej zmiany skórne, poprawiło się ogólne samopoczucie itd. Ale to się moim zdaniem głównie bierze stąd że w takim schemacie odżywiania pojawia się niewiele tej chemii i stąd cała paleta pozytywnych zmian w organizmie (niektórzy wręcz twierdzą ze nawet wzrok im się poprawia).

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium