SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 92 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3783
nightingal
ładne chłopaki nie chcą mieć dużych bicepsów. Popytajcie na siłowni to Wam wytłumaczą. Ja wśród nowych nowych ćwiczących nie znam nikogo kto chciałby dojść do granicy możliwości swojego ciała. Wszyscy chcą "estetyki" a nie jakichś mięśni za dużych. To było modne 10 lat temu.


aa tak zapomniałam. Mięsnie już nie są modne bo jeszcze nogi za bardzo się rozrosną i łydki w rurki nie zmieszczą

fattyciak
Paatik
A swoją drogą ciekawe ile amant ma w pasie?

88 cm- napisał


to nie widzieliście się na zdjęciach ? Czy to taki portal bez zdjęć ?



Zmieniony przez - Kiwwi w dniu 2019-06-28 12:55:05
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Widzieliśmy, przy czym ja na foto mam paszczę i ramiona tylko.
Chłop zapytał o wagę, ja odpowiedziałam i się zaczęło ;) po czwartym posłaniu na drzewo chyba wreszcie mam spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
https://serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/892103,nasze-dzieci-to-najwieksze-p******y-na-swiecie-hodujemy-zombi-ktore-nie-wiedza-kim-sa.html

Nie ze wszystkim się zgadzam, ale artykuł daje do myślenia jeśli się go skonfrontuje z rzeczywistością. ja pracuję z dziećmi i młodzieżą i niestety z tą bezradnością w zwykłych życiowych sytuacjach to jak dla mnie prawda.

Miałem kiedyś praktykanta - student AWF - i biedak nie potrafił zaczepić siatki do siatkówki plażowej - a mia mi pomagać w turnieju plażówki. Inny taki praktykant - przyszły nauczyciel - nie potrafi zapanować nad garstką dzieciaków. Regularnie na siłowni takim wyrostkom nie udaje się dokręcić nakrętki rozkręconej sztangielki i zostawiają ją rozwaloną na podłodze. Odniesienie czegoś na miejsce graniczy z cudem - chyba że dostaną parę lepszych w oczy (widać mama albo tata za delikwenta sprzątają i robią porządek w pokoju). Łapanie się nowych hobby po pierwszej porażce w obecnym - na porządku dziennym w każdej materii. Ciężkie czasy idą.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Kurcze widzę w spamie Arphiel. Twój dziennik kiedyś spowodował że w ogóle zajrzałem do działu ladies - świetny był. Ćwiczysz nadal?? Co u Ciebie??
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
%) Poczułam się wywołana.
Przez ostatnie 3-4 lata nieregularnie i bez planu (cóż życie mi się bardzo pokomplikowało). A teraz od stycznia już powoli reguluje treningi i żarcie. Nawet myśle nad założeniem dziennika jako motywacji do regularności - niestety posiadanie 2-letniego diablęcia nie pomaga a doba ma nadal tylko 24h %)
4

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12210 Napisanych postów 22066 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627775
Ja też pamietam dzienniki Arphiel. Wracaj....
Małe dziecko spać nie daje, duże dziecko żyć nie daje - w myśl tego porzekadła nigdy nie będziesz miała sprzyjających warunków:) Nie ma na co czekać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Arph

Przy prawie 4-latku też by sie przydała dłuższa doba, np. kilka dodatkowych godzin na sen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Arphiel
%) Poczułam się wywołana.
Przez ostatnie 3-4 lata nieregularnie i bez planu (cóż życie mi się bardzo pokomplikowało). A teraz od stycznia już powoli reguluje treningi i żarcie. Nawet myśle nad założeniem dziennika jako motywacji do regularności - niestety posiadanie 2-letniego diablęcia nie pomaga a doba ma nadal tylko 24h %)


Przepraszam, że tak z buta napisałem. Ale na serio Twój dziennik i forma zrobiła na mnie wrażenie. Pamiętam ten ciasny pokoik z ławeczką i ciężarami.

Nowy dziennik super sprawa. Zakładaj - nawet jak wpisy będą krótsze ze względu na brak czasu to warto. Zawsze to dodatkowa motywacja.

No i mamy teraz sporo takich właśnie młodych mam - to można się wspierać i szukać motywacji dodatkowej.




Zmieniony przez - nightingal w dniu 2019-07-03 12:26:48
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
To ja mam kombo bo ona spać i żyć nie daje %) Ćwiczyć, ćwiczę tylko zależna jestem od tego, żeby ktoś miał zostać z nią bo ćwiczenia z nią to raczej majtanie się po macie (o jakimkolwiek ciężaże w ręku nie ma szans bo zrobie sobie krzywde albo jej rzucając w nią by zlazła z tego na co próbuje się wspinać %) ) usiłując by najpierw nie weszła na głowe a potem nie spadła z tej głowy jak już na nią wlazła.

Teraz z formą szału nie ma ale tragedii też nie ;) Jak jutro będę pamiętała o pomierzeniu się to coś tam wyskrobie ;)

Viki śledzę od dawna Twoje poczynania w biegach - gratki :D
2

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
No mój młodszy syn też raczej by mi nie dał poćwiczyć chyba, bo dość ruchliwy. Ale jak podrośnie to razem będziemy ćwiczyć bo już umie bicepsy pokazywać .
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium