SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja też polubiłam chociaż ciagle podchodzę dość ostrożnie. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
paula.cw
Ja też polubiłam chociaż ciagle podchodzę dość ostrożnie. :D


tu zawsze trzeba sobie tłumaczyć że jak coś jest nie tak to otwierasz dłoń, sztanga wypada i nic nikomu się nie dzieje. Inne ćwiczenia są pod tym względem mniej bezpieczne

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
To racja. Nawet do maksów pod tym kątem się nie bałam podchodzić. Asysta nie potrzebna bo przecież najwyżej nie podniosę albo puszczę jak mówisz. Zastanawiam się w sumie, jeśli chodzi o plecy czy jest ryzyko, żeby sobie coś poważnego zrobić. Czy to raczej ryzyko takiego czasowego nadwyręzenia mięsni i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
O i jeszcze zdziwiło mnie, że poszło bez pasków (sorki, będę się jarać jeszcze jakiś czas)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Kleine jaraj się. To pozytywny objaw :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
paula.cw
To racja. Nawet do maksów pod tym kątem się nie bałam podchodzić. Asysta nie potrzebna bo przecież najwyżej nie podniosę albo puszczę jak mówisz. Zastanawiam się w sumie, jeśli chodzi o plecy czy jest ryzyko, żeby sobie coś poważnego zrobić. Czy to raczej ryzyko takiego czasowego nadwyręzenia mięsni i tyle


byle pleców nie puszczać - to ciężko coś uszkodzić

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
kleine-hexe
O i jeszcze zdziwiło mnie, że poszło bez pasków (sorki, będę się jarać jeszcze jakiś czas)


bo Ty jesteś silna dziewczyna - tylko nie byłaś tego świadoma

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
nightingal
kleine-hexe
O i jeszcze zdziwiło mnie, że poszło bez pasków (sorki, będę się jarać jeszcze jakiś czas)


bo Ty jesteś silna dziewczyna - tylko nie byłaś tego świadoma

dziękuję!

Night, mogę dziś iść na trening? W weekend najpewniej nie dam rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
jak nie ma innej opcji to trzeba iść - najwyżej ciężary zaniżysz troszkę

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium