SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
no na biegach to taki standard ostatnio - ale trzeba lubić biegać. Ja nie lubię. Ale jakbyście miały ochotę wystartować w lidze siły i sprawności - to zapraszam, organizuję taki cykl. Co najmniej dyplom się dostaje.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 225 Napisanych postów 10107 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66444
Jaki cykl organizujesz ??

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
czesc spam!

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
A co to jest?
Ula biegać nawet lubię choć nie uwielbiam ale ostatnio mi już czasu na bieganie brakuje. Chociaż muszę przyznać że mi dobrze robiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
powiem wam, jaki ze mnie nieogar... przyjechalam na stacje 20minut wczesniej i PRZEGAPILAM POCIAG!

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
krzyys88
Jaki cykl organizujesz ??

- wyciskanie leżąc 60 kg mężczyźni, 30 kg kobiety - na ilość powtórzeń (było już)
- wyciskanie leżąc cc - na ilość powtórzeń
- wyciskanie leżąc 1/2 cc - na ilość powtórzeń
- pompki na poręczach na ilość powtórzeń,
- podciąganie na drążku na ilość powtórzeń,
- crossfit test,
- armwrestling,
- amatorski strongman,

Całość jako liga z punktacją za każde zawody.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Haha Julietta kozak. To w moim stylu jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Julietta
powiem wam, jaki ze mnie nieogar... przyjechalam na stacje 20minut wczesniej i PRZEGAPILAM POCIAG!


zdarza się
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ciekawe. Night i kobiety też biorą udział w armwrestling?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
kobiety moga brać udział we wszystkim poza strongmanem - bo nie mam takich małych sprzętów i bym musiał inne konkurencje kobietom robić a inne facetom - ciężkie organizacyjnie

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium