SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2284400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22615 Napisanych postów 11146 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356277
No kobiecosc to nie pole prostokata, nie ma jednej definicji.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ale wiesz - dla mnie z punktu widzenia faceta niektóre z tych pań były po prostu odpychające. Wiesz i żeby dla kawałka pucharu robić z siebie takie coś - to ja tego nie rozumiem
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Weźmy też pod uwagę zdrowie, bo nie dam sobie wmówić, że można zrobić taką formę na czysto, bez szkody dla organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22615 Napisanych postów 11146 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356277
Night, ja to rozumiem, kobieca kulturystyka w wydaniu ekstremalnym ma raczej niewielu fanow.
A na amatorskim poziomie raczej malo kto wyglada przy tym dosc fajnie, jak dziewczyny z physique z olimpii. Nie ta kasa, nie ten towar i nie te geny. ;)

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
no właśnie widać gołym okiem że leci towar i mało atrakcyjnie się to prezentuje

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
chciałem się tam wybrać - ale znów praca nie pozwoliła niestety

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A idźcie. Przechył w jedną albo w drugą. Połowa bikiniar wygląda, jakby formę zumbą robiła, a panie z wyższych kategorii już lekko straszą. Serio nie ma miejsca dla faktycznie naturalnie umięśnionych kobiet, a nie tylko chudych. Widziałam może pare fajnych, nabitych lasek w bikini, to żadna do finału nie weszła.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
u mnie na zawodach wygrała dziewczyna z niesamowitymi predyspozycjami sylwetkowymi jak dla mnie. takich mięśni ramion to u kobiety chyba jeszcze nigdy nie widziałem. No i gęstość tego mięsiwa jak nie wiem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzuć linka night :) Mnie to wkurza osobiście. Że wymiatają na zawodach debiutantki z rocznym stażem, dla mnie to bezsens. Chciałabym na scenie mięśnie jednak oglądać, a nie dobre geny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium