SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
ja tonę w papierach

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja ogólnie tonę w robocie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Ja od zeszlego tygodnia troche qalcze z biurokracja...
Nie wiem jak w innych miastaxh jest ale zeby w gdyni zarejestrowac sie wurzedzie pracy trzeba stanac rano w kolejce.... i jest limit dziennny. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Nie wiem jak wygląda sprawa z kolejkami i limitami. I pewnie godziny pracy też mają zabójcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
ja robię papierologię imprez do generalnej dyrekcji dróg i autostrad - za każdym razem stos papierów

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
bziubzius
Ja od zeszlego tygodnia troche qalcze z biurokracja...
Nie wiem jak w innych miastaxh jest ale zeby w gdyni zarejestrowac sie wurzedzie pracy trzeba stanac rano w kolejce.... i jest limit dziennny. .

U mnie można zarejestrować się przez internet. Wyznaczają Ci dzień i godz kiedy masz przyjść do urzędu . jest oddzielne okienko dla osób rejestrujących się przez internet szybko i sprawnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1281
Co do pracy ja mam rozmowe o prace do biura , co prawda firma ta ma fatalne opinie co do traktowania pracownikow dzialu prodkucji ... sama nie wiem co robic , podobno traktuja ludzi jak " murzynow " , na prace w dzaile biurowym nie narzekaja nic . Jak sadzicie czy wszedzie na halach produkcyjnych sa takie nieroby ze tylko narzekaja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
nie sądzę żeby wszyscy byli nierobami - ciągle dużo pracodawców ma średniowieczne podejście do ludzi niestety

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
ale też zdaża się że na produkcji czy na recepcji warunki pracy są dużo gorsze niż gdzieś w centrali
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium