SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2282376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brzuszki np wersja na czas: Ilosc powt. w czasie 1 min przenosząc ciężar np 10%mc zza głowy leżąc do kolan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
I na serio jest w dziale dużo dziewczyn, które kręci rywalizacja?? Bo ja mam w sumie takie odczucie jak Paatik, że fajniejsze dla większości jest coś polegające na nauce czegoś nowego, na jakimś eksperymencie treningowym itp. Mnie np. takie nabijanie "punktów" nudzi - serio nudzi. No ale ja jestem facetem i mogę mieć inne odczucia niż Wy.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
I na serio jest w dziale dużo dziewczyn, które kręci rywalizacja?? Bo ja mam w sumie takie odczucie jak Paatik, że fajniejsze dla większości jest coś polegające na nauce czegoś nowego, na jakimś eksperymencie treningowym itp. Mnie np. takie nabijanie "punktów" nudzi - serio nudzi. No ale ja jestem facetem i mogę mieć inne odczucia niż Wy.

Hm... no ja chyba lubię, chociaż bardziej walkę z samą sobą ale przy okazji takich konkursów można lepiej poznać siebie i swoje granice, można wypróbować nowe ćwiczenia, przekonać się jak działa np inny zakres powtórzeń itp. Wyzwania też są fajne, takie o których pisała Paatik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
ja lubię i tak i tak ważne, żeby było ciekawe, ale, żebym nie musiała zaniedbywać swoich treningów na rzecz wyzwania, albo rzucić pracy
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nie no następne wyzwanie to będzie takie że rzucamy robotę, jedziemy do tybetu i uczymy się żyć energią słońca .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
ee no chyba, że tak - to będzie wyzwanie życia

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ja mam za daleko - nie ma szans

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Ja mam 190km - za daleko :-/

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
Dziewczyny - ile osób w Dziale umie, a ile nie (i chce sie nauczyć) stać na głowie? Kiedyś był w 35+ taki konkurs. Ja chetnie poprowadzę takie wyzwanie. Nagram filmik, opisze co według mnie jest kluczowe i osoby które beda zainteresowane bedą wrzucały filmik z prób w jeden temat. Mają 1 m-c na naukę. Ta która na końcu stanie i stanie najdłużej dostaje nagrodę od Night'a.
Taka moja propozycja, żeby bardziej skonkretyzować ewentualny wrześniowy konkurs. Nie bedzie chętnych - nie ma sprawy, nie obraże się:) Jak Night się nie zgodzi - to też się nie obrażę:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium