SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
nightingal
U mnie to straszne pustki - bywa że przez cały trening nikogo nie spotykam ostatnio. Plaża wygrywa


Formę na lato mają zrobioną to co tam jeszcze się pocić więcej

I nie wiem co tu dzisiaj działać. Czy na basen czy do biblioteki książki oddać bo już przedłużyć się nie da :( czy nagrywki moich nieszczęsnych bułgarów. Chyba wiem co wygra pierwsze starcie

Ps. Patrzyłeś może night za tą książką na kompie?

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
mi się totalnie nie chce trenować w takie gorączki... ale chyba dzisiaj pójdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Ja trenować chcę. Ale moje ciało niekoniecznie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
northwestpassage
nightingal
U mnie to straszne pustki - bywa że przez cały trening nikogo nie spotykam ostatnio. Plaża wygrywa


Formę na lato mają zrobioną to co tam jeszcze się pocić więcej

I nie wiem co tu dzisiaj działać. Czy na basen czy do biblioteki książki oddać bo już przedłużyć się nie da :( czy nagrywki moich nieszczęsnych bułgarów. Chyba wiem co wygra pierwsze starcie

Ps. Patrzyłeś może night za tą książką na kompie?


Dobrze że przypomniałaś - dziś zajrzę.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Night mnie natchnął dziś i postanowiłam zrobić lody domowe ze śmietany 30%, ubiłam i postanowiłam na koniec dać odżywkę o smaku białej czekolady i bakalie... i w tym momencie zrobiło się masło tego chyba się już nie idkręci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
Tsu - ale ja tak robiłam - tylko do ubitej śmietany dodawałam jeszzce powoli żółtko, i proch - i zamrażałam. Wychodzilo super. Wsadzaj do -20 to Twoje, tylko poporcjuj. Będzie dobrze - chyba, ze z iloscią prochu przesadziłaś. Ja na 2 małe kubeczki śmietany miałam chyba 2 miarki prochu i 2 żółtka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Co to lato mamy że u mnie też lody? u mnie domowa straciatella :) śmietana mleko kokosowe i starta czekolada.

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Juz za późno. Masło sie wytrąciło i maślanka. Masło zużyje do czegoś, maślankę tez do naleśników np. Nie wiem, czy za długo ubijałam tą śmietanę, czy jak... proszku dałam na 700 ml śmietany cztery miarki, wiec chyba nie tak znowu dużo. Następnym razem spróbuje krócej ubijać, albo od razu dodam to białko i dopiero ubiję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Pewnie krótsze ubijanie pomoże. Swojskie masełko pycha:) nie ma tego złego:)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
cod123
mi się totalnie nie chce trenować w takie gorączki... ale chyba dzisiaj pójdę


a mi wchodzi trening bardzo dobrze. Tylko bez ręcznik ani rusz bo cała mokra jestem juz po seriach rozgrzewkowych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium