SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2279763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
No właśnie gubiłam się z tymi modelami co do czego. Już wyeliminowałam te opcje które nie mają swojego GPS i rzeczywiście forerunner za te pieniądze wygrywa. Teraz się tylko zastanawiam czy brać używkę czy nowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Nowy ma taki plus, że masz gwarancję i w razie problemów wymieniają na nowy. W przypadku używanego różnie z gwarancją bywa, czasem jest tak że ktoś oddaje na gwarancji, dostaje następny i od razu sprzedaje. Ja bym bez kompletu papierów używanego nie kupiła bo jednak zdarza się, że czasem coś się psuje. Sama już oddawałam do serwisu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dzięki za ten głos. Właśnie też się bardziej do nowego skłaniam. Mąż telefony zawsze używane kupuje i mnie do używki namawia. A ja się boję co trafię :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Paula wydaje mi się, że z telefonami to jednak jest inaczej, one się raczej nie psują, no chyba że z naszej winy bo upadnie czy się zaleje. A w zegarkach jednak częściej zdarzają się problemy. W każdym razie ja bym bez normalnej gwarancji nie kupiła zegarka, bo miałam i Polara i Garmina i oba zwracałam w ramach gwarancji. W polarze zepsuł się pasek, w Garminie pomiar wysokości. Ktoś też tu na forum odsyłał Garmina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
paula.cw
Ja się właśnie zastanawiam nad Forerunner oczywiście jest jeszcze vivoactive, vivomove mnie kusi eleganckim wyglądem na codzień i jeszcze trafiłam na fenix 3 z drugiej ręki


ja mam taki identyczny i kupowałam z tej strony. 3 lata gwarancji. Ma wszystkie potrzebne funkcje, do biegania też i jest piękny - elegancko-sportowy

https://www.eazymut.pl/garmin-vivoactive-4/1984-vivoactive-4s-rozowy-010-02172-33.html?utm_source=gmc&utm_medium=cpc&utm_campaign=vivoactive-4s-rozowy&cd=16701451657&ad=&kd=&gclid=EAIaIQobChMI_JChyNiO-gIVdkWRBR3WngD2EAQYAyABEgLyofD_BwE 
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
tylko vivoactive 4s ma dotykowy ekran, mi to bardzo pasuje, ale wiem, że nie wszystkim to się podoba

mam go już 2,5 roku - bez usterek - aczkolwiek gdybym teraz miała kupować zegarek to był by to fenix 6, bo ma mapy, można wgrywać trasy - jak jedziemy w góry to wgrywamy trasę na zegarek i koniec zmartwień bateria trzyma około 14 dni i co chwilę wchodzą aktualizację, które mi się mega podobają ( mąż ma fanixa ), a na moim zegarku nic się nie dzieję - aktualizacji zero ale ceny vivoactive, a fenix to przepaść


Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2022-09-12 09:17:12

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
No fenix to juz wysza półka a ja map nie potrzebuje na ten moment :)
Teraz mam dotykowy ekran ale w sumie w trakcie treningu bywało wilgotno i mnie denerwowało że ten dotyk średnio działał.
Jest forerunner 245 w dobrej cenie i chyba go klepnę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Nene piękny jest- niestety ponad mój budżet. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Zamówiłam. Akurat był bordowy, który mi bardzo pasuje za 799 zł, więc cena dośc dobra :)(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66236
A jaki pistolet do rozbijania mięśni ? ostatnio xiaomi reklamuja i tak myśle czy nie kupic

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium