SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
aaa, a dwojki mnie wciaz tak bola, ze boli jak na kiblu siadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
no barki mi wyparowały i łapy strasznie - rok niećwiczenia robi swoje - ale najgorsze było 6 tygodni w ortezie - po zdjęciu trudno poznać swoje ramię

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
urlop kończę 24 lipca i od tego momentu wracam powolutku do treningu całego ciała

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
To przerazające że tak szybko mięśnie zanikają. Mam nadzieję że jednak pamięć mieśniowa dziala i odbudowa idzie szybciej niz pierwotna budowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
strumyk
kleine-hexe
Po co się stresować tym, że nogi nie chudną, jak można cieszyć się tym, że góra rośnie :D

takie podejscie to z wiekiem przychodzi
znajomy na to mowi - co ja sie bede kopal z koniem

Ej ej, jesteś starsza

strumyk
czyli w sumie prawie wszyscy schodza z gory
wcale mnie to nie pociesza :)

Ja rosnę. Powoli, ale rosnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Night, pewnie nie możesz się doczekać. I urlopu i treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22597 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356217
A ja powolj maleje i na razie mnie to cieszy.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
paula.cw
To przerazające że tak szybko mięśnie zanikają. Mam nadzieję że jednak pamięć mieśniowa dziala i odbudowa idzie szybciej niz pierwotna budowa


raczej tak jest

u mnie dochodzi jeszcze niestety to że nie będę mógł w części ćwiczeń podnosić takich ciężarów jak wcześniej - więc powrót będzie z przeszkodami - no ale coś się wymyśli

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
kleine-hexe
Ej ej, jesteś starsza

wiem,
sugeruje, ze tez juz dojrzewasz do takich madrosci ludowych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jaki tu optymizm dzisiaj :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium