SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2287742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
najważniejsze w gotowaniu ciecierzycy jest, by jej nie solić w trakcie gotowania, bo nigdy nie będzie miękka jest to napisane na opakowaniu - solimy dopiero pod koniec gotowania jak już jest miękka

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12979 Napisanych postów 20741 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607929
Ja nigdy strączków nie sole, bo często dorzucam do koktajlu i solone nie bardzo pasują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3389 Napisanych postów 4402 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108722
Hehe, a wyobraz sobie paatik moje 480g wegli

Prazowna cieceirzyca super, tez lubie na ostro, mocno wyprazona, czas pieczenia zalezy od piekarnika :) ale takie specjaly to ja dopiero na redukcji sobie wrzuce jak wegli bedzie mniej. Generalnie ja jakos za straczkami nie przepadam, kiepsko tez toleruje i wole nie jesc za duzo, ale taka ceiceirzyce prazona czy soczewice to chetnie wrzucam od czasu do czasu.



Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 08.02.2022 11:04:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356364
Paatik
W ogóle to po latach niskich ww nie umiem sobie normalnego posiłku na wysokich ww przygotować... Z ww to bym tylko chleb jadła.



Ryż może? Albo kuskus? Jak się go zaleje gulaszem/strączkami w pomidorach, to wjedzie zawsze więcej, bo on tam ginie w sosie.

Ryż na słodko ze skyrem czy innym jogurtem (a jak lubisz tłuszcze to śmietaną), owocami, dżemem czy rodzynkami też Ci ładnie podbije węgle.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12220 Napisanych postów 22079 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627869
Ryż zapiekany z jabłkami - właśnie mi Ghorta przypomniała. Ze skyrem albo twarogiem bedzie już coś. I kiedyś jeszcze robiłam budyń z jaglanej.
Normalnie czuję się jak na nowej drodze życia z tymi węglami:)
Madzia - nie wyobrażanm sobie, ale równie trudno mi wyobrazić sobie, zeby tylko 60g tłuszczu zjeść dzień w dzień. Jak bardzo się zepnę to się 1-2 dni ograniczę, ale potem to bym smalec wylizywała ze słoika. Jak przy takich tłuszczach zjeść 2 kaszanki i chlebek z pasztetowa? No nie da się:)


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2022-02-08 11:30:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3389 Napisanych postów 4402 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108722
No kaszanki pewnie nie daloby sie wcisnac, ale mysle ze zmodyfikowany pasztet home made mozna byloby zrobic w wersji low fat, z ato chleba ile bys mogla zjesc! :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12979 Napisanych postów 20741 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607929
Makaron albo ryż z twarogiem z dodatkiem dżemu lub owoców u mnie może być w ilościach nieograniczonych Płatki owsiane z suszonymi owocami
Ja mam teraz problem, że jak podbijam białko strączkami to węgli wychodzi za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356364
Owsianka to świetny sposób na podbicie węglowodanów. Moja ma tak koło 100 ww - skład w dzienniku żywieniowym na potreningu jak ktoś chce zerknąć.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12979 Napisanych postów 20741 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607929
Ja ostatnio robię miks najróżniejszych płatków, nie tylko owsiane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356364
Może kiedyś. Innych chyba nawet teraz w domu nie mam.

Jaglane były ok, ale za to gryczane jakoś mi nie podeszły swego czasu.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

forma lato