SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Haha ja ją akurat po prostu podglądam i ona o tym wie :P I też myślę, że pozazdrościć formy i tej przed i teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Ja kiedys odkrylam ze prowadzi bloga, ale o dzienniku nie wiedzialam ciekawa i motywujaca osoba do sledzenia, zwlaszcza ze obie macie podobny etap w zyciu
1

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
cześć i czołem - spałem dziś 2 godziny i padam na nos

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
paula.cw
Wydaje mi się, że to nie będzie plotkowanie - podejrzewam, że może chodzic o jurysdykcję (frump chyba na tamtym forum) więc i staż i mięśnie porządne. Rzeczywiście hormony sprawiają, że sylwetka staje się obła bardziej. W sumie jeszcze pole dancerke teraz obserwowałam i podobnie to wygladało. U mnie też kiepsko. ALE za to szybciej potem wraca do formy.



Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2018-01-27 09:19:52


tak właśnie o nią mi chodziło nie za wesoła to nowina, ale biorąc pod uwagę cud narodzin to warto, dlatego mam rok, żeby zrobić formę życia

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 225 Napisanych postów 10107 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66444
to idź spać :P Ja dostałem premie w PT dzisiaj już tylko wspomnienie zostało

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Nie ma opcji na spanie - dziś mam kilka terminowych kwestii w robocie. Sprawozdania, itp.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Nene87
paula.cw
Wydaje mi się, że to nie będzie plotkowanie - podejrzewam, że może chodzic o jurysdykcję (frump chyba na tamtym forum) więc i staż i mięśnie porządne. Rzeczywiście hormony sprawiają, że sylwetka staje się obła bardziej. W sumie jeszcze pole dancerke teraz obserwowałam i podobnie to wygladało. U mnie też kiepsko. ALE za to szybciej potem wraca do formy.





Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2018-01-27 09:19:52


tak właśnie o nią mi chodziło nie za wesoła to nowina, ale biorąc pod uwagę cud narodzin to warto, dlatego mam rok, żeby zrobić formę życia


To mówicie, że jurysdykcja mamą została. Super news. A sylwetka - miała fajną to i znów ją zrobi. Kwestia czasu.

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2018-01-29 10:33:34

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Nene87
paula.cw
Wydaje mi się, że to nie będzie plotkowanie - podejrzewam, że może chodzic o jurysdykcję (frump chyba na tamtym forum) więc i staż i mięśnie porządne. Rzeczywiście hormony sprawiają, że sylwetka staje się obła bardziej. W sumie jeszcze pole dancerke teraz obserwowałam i podobnie to wygladało. U mnie też kiepsko. ALE za to szybciej potem wraca do formy.




Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2018-01-27 09:19:52


tak właśnie o nią mi chodziło nie za wesoła to nowina, ale biorąc pod uwagę cud narodzin to warto, dlatego mam rok, żeby zrobić formę życia


Tak dokładnie to progesteron i estrogeny są za to winne. A potem można przez całe życie małemu Cudowi wypominać :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
ja dosłownie padam na pysk - ale już się obrobiłem i jak wrócę do domu to idę spać

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium