SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2278341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
No jak obostrzenia są groźniejsze jak choroba - to tak to będzie wyglądało niestety.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja się cieszę że branże się buntują i obchodzą zapisy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Też trzymam za nich kciuki.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 205 Napisanych postów 10085 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66190
U mnie na dzielnicy na siłowni sekcja siłownia na rękę jest i kulturystyki. Do tego właściciel sprzedaje tylko jednorazowe wejścia. Cena w zależności jak kogo zna Ale dla stałych bywalców na szczęście taniej co od zawsze przychodzili. Ogólnie jakaś paranoja z tymi przepisami... Ogólnie sytuacja taka że ciężko nie wierzyć w teorie spiskowe... Tutaj nic się kupy nie trzyma... Do tego wydajny program szczepienia... celebrytów...

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
U nas ostatnio wpadł patrol policji z sanepidem. Nawet ich nie wpuścił na siłownię. Wyrejestrowana działalność i traktuje to jak prywatne mieszkanie, bo w tym samym budynku też gość mieszka z rodziną.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Właśnie czytam że branża fitness się buntuje i od lutego otwierają. Na fb PFF jest bardzo obszerny post, łącznie z przygotowaniem od strony prawnej. Ciekawe jak to dalej się potoczy. Gastronomia też się buntuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Trzymam mocno kciuki za wszystkich. ja nie chcę żyć w nowej normalności, bo to zmierza w kierunku jeszcze bardziej abstrakcyjnym niż opisywał Huxley.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 205 Napisanych postów 10085 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66190
nightingal
Trzymam mocno kciuki za wszystkich. ja nie chcę żyć w nowej normalności, bo to zmierza w kierunku jeszcze bardziej abstrakcyjnym niż opisywał Huxley.
Patrząc po tym co sie dzieje w USA cenzura gorsza niż za stalina i chora poprawność polityczna ruchy BLM itd. to nie czeka nas nic dobrego.

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
mam podobne obawy - komuna wraca pod nowym szyldem

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
A ja dziś czytam, że rząd pracuje nad protokołem sanitarnym, żeby otworzyć fitness i gastronomię w lutym czyżby się jednak obawiali buntu i wolą sami otworzyć?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium