SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
to w jakim szpitalu taka profesjonalna obsługa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
prywatnym )

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
płacisz i jest normalność - szkoda że NFZ jej brak

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
W sumie to się mozna było domyslic ze w prywatnym. Ale prywatny prywatnemu nie rowny. To moja branża dlatego jestem ciekawa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22591 Napisanych postów 11138 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356194
Night - fajnie, że dali znać, szkoda że musisz czekać dodatkowo.

Ale z tym prywatnie nie zawsze jest tak pięknie - przynajmniej w codziennej obsłudze. Kolejki do internisty to norma. Fakt, że na specjalistę czeka się miesiąc a nie rok, no ale jednak nie ma "na już".

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Nie no nie ma ideałów w tej branży - ale w mojej mieścinie ortopeda w przychodni nawet nie kazał mi się rozebrać. No ręce opadają. Skierowanie na rezonans dostałem zwykłe a nie na cito i mam go zaplanowanego w kwietniu. Dramat

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ale prywatny szpital a prywatna przychodnia to jednak jest różnica. Szpitale jeszcze walczą o pacjentów a w przychodniach prywatnych jest już problem z ilością lekarzy na ilośc pacjentow. W przychodniach rzeczywiscie jest masakra z kolejkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
NO jest dramat - na prywatną wizytę u dobrego ortopedy u siebie czekałem ponad 2 miesiące. Bo akurat sezon urlopowy

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Trzeba się przyzwyczajac chyba niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Mnie ortopeda nie chcial wystawic zwolnienia, a nie moglam na noge stanac (praca stojaca). Mam z tego roku bardzo kiepskie doswiadczenia z ortopedami. Ale to panstwowo bylo wszystko, gluoia bylam, nastepnym razem w takiej sytuacji trzeba od razu prywatnie na rezonans i do fizjoterapeuty. Przykre to, ze skladki ida a traktuja czlowieka jak śmiecia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium