SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2282834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
nightingal
Justyna - to Ty się szkolisz?? bo wpadłem na koniec dyskusji i nie łapię wątku.


Szkole się szkole a właściwie uczę od nowa wielu kwestii Zaczęłam od personalnego bo od czegoś zacząć trzeba , nie mam ciśnienia na pracę , robie to bardziej hobbystycznie i kilka koleżanek prosi o pomoc . A że ja nie podejmę się niczego bez przygotowania chociaż podstawowego postanowiłam spełnić jakies tam swoje marzenie na starość

Kadra jest super , co do treningu bajecznie. W dietetyce nie do końca a nawet wcale się nie zgadzam ale to pobieżnie jest traktowane i raczej mi się nie przyda .

Powiem Wam że to wciaga na maxa , człowiek coś liźnie i chce wiecej i więcej , to tak jak z krążkami na sztandze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
już z tą starością nie przesadzaj - ale marzenia warto spełniać, super pomysł z kursem


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2016-08-25 12:31:06

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Justyna też wychodzę z założenia że marzenia są po to by je realizować :D
I nie dziwię się, że wciąga :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dla mnie najfajniejsze jest to że trening to jest kopalnia rozwiązań bez dna. Zawsze mi sprawia dużą przyjemność jak pokazuję już długo ćwiczącym osobom jakieś zapomniane undergroundowe rozwiązanie/ćwiczenie i zawsze jest wielkie zdziwienie, że takie coś było na wyciągnięcie ręki a się tego nie stosowało. Chociaż wczoraj zostałem zagryziony przez nową na siłowni dziewczynę. Pierwszy raz w życiu mnie tak agresywnie ktoś napadł.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
W niedziele pierwsze podejście hahahaha Teorii tyle że uuuuu. Ja wiem że ludzie różnie podchodza do tematu i że pewnie każdy zda ale mam coś z dynią i jak cos robie to musi być na 100 % Nie ma opcji żebym poszła nieprzygotowana . Dlatego zresygnowałam z dupnego eksperymentu zeby ćwiczyć to co na kursie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73511
Justyna to nic tylko trzymać kciuki za :)

Ja to bym chciała żeby ktoś kto się naprawdę zna zobaczył na żywo jak ćwiczę

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
a co Ci zrobiła na niewiasta Night? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
No tak Justyna jakoś mnie to nie dziwi. Na pewno będzie dobrze.

Night wiadomo, wiedza w tym zakresie jest tak samo rozbudowana jak w dietetyce- ile ludzi tyle teorii.

A o co poszło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
nightingal
Dla mnie najfajniejsze jest to że trening to jest kopalnia rozwiązań bez dna. Zawsze mi sprawia dużą przyjemność jak pokazuję już długo ćwiczącym osobom jakieś zapomniane undergroundowe rozwiązanie/ćwiczenie i zawsze jest wielkie zdziwienie, że takie coś było na wyciągnięcie ręki a się tego nie stosowało. Chociaż wczoraj zostałem zagryziony przez nową na siłowni dziewczynę. Pierwszy raz w życiu mnie tak agresywnie ktoś napadł.


Bo sa typy ludzi którzy nie lubią poprawiania a jeszcze jak publicznie to agresora włączają . Masz rację jest niuansów niuansów . Szkoda tylko że większośc trenerów niestety po macoszemu podchodzi do treningu kobiet . A przeciez jest Nas coraz wiecej takich co nie boja się kg i chcą dźwigać dla frajdy też.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium