SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
sam właśnie jem 3. śniadanie to nie mogłem postąpić inaczej

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22622 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356328
Nie pojawilo sie w ostatniej probie wiec moj optymizm jest umiarkowanie zaden.
Mozna to obejsc podmieniajac cyfre w pasku adresu ale i tak wkurza.

Mi jeszcze po ostatnich zmianach padla jedna rzecz - przestalo mnie na mobilnej przerzucac do ostatniego postu w temacie. Zafiksowslo mi sie na jakims poscie z chwili pierwszego wejscia w temat i ciagle tam mnie wrzuca jak klikam na liscie tematow w 'ostatni'- teraz w spamie to jest np. jakies 20 stron wczesniej. I czyszczenie cookies na to tez nie pomoglo. Upierdliwa rzecz.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
jak już pisałem wyżej - za cienki bolek jestem w te internetowo-komputerowe klocki żeby coś więcej poradzić

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
też mi się grzeje właśnie 3-cie ,smacznego spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Noo to jest upierdliwe. Ja z mobilnej zadko korzystam przez to, że mi nie pokazuje powiadomien gdzie sa jakies nowe wiadomosci.

A ja w ogole głodna nie jestem to sobie pozniej zjem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22622 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356328
A swoja droga o 14, to juz powinien byc pierwszy obiad, a nie 3 sniadanie.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
a nie macie w tel przegladarki chrome ? Jak przez nią wchodze to nic sie nie dzieje takiego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22622 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356328
Ja mam i sie dzieje. Moze kwestia wersji.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja korzystam w telefonie z Opery i nie chce zmieniac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Ghorta
A swoja droga o 14, to juz powinien byc pierwszy obiad, a nie 3 sniadanie.


U mnie w sumie od śniadania dzis obiady i tak do kolacji . Kura z kurkami ciag dalszy , tylko teraz z duszoną cukinią wjedzie i mozarellą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium