SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2274006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Jak przestaje działać albo nie ma progresu albo jak nim już rzygasz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
albo obierasz inne cele niż te które realizowałaś do tej pory. Ogólniej nie warto zmieniać treningu który działa i nadal przynosi efekty.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241156
gorzej jak ciężko stwierdzić czy działa.. a np jak robię załóżmy face pull, robię 3x15 powtórzeń. I od początku tego treningu robię praktycznie 15x12,5 kg- 3 serie. Z tym, że ostatnich 5 powtórzeń już robię ledwo, bo pali bardzo. Ale cały czas to samo obciążenie. Czy to się kwalifikuje jako brak progresu? Bo nie bardzo wiem jak to ugryźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
Nie - jeśli czujesz że ćwiczenie działa - a działa bo mięśnie "palą" jak sama mówisz - to jest ok. Nie zawsze trzeba dokładać ciężaru - szczególnie w tak plastycznych i kierunkowych ćwiczeniach jak facepull.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241156
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
ja sam przez ostatnie chyba z 6 lat nie dołożyłem we wznosach stojąc na barki nic. Ale ćwiczenie spełniało swoją funkcję - ćwiczenia asystującego i nie było to problemem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241156
we wznosach też mam cały czas ten sam ciężar- 3 kg- też pali. Czasem na siłce podpatruje jak faceci robią to ćwiczenie- chyba dla nich to jakaś ujma wziąć mniejszy ciężar. Tak samo z przysiadami- 100 kg założy ale nawet do kąta prostego nie usiądzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
ja wznosy robiłem kiedyś ciężarami pod 30 kg - ale nic z tego nie wynikało poza problemami. A później zszedłem do kilkunasto kilogramowych sztangielek - i dopiero zaczęło się dziać to co trzeba. Ciężar to nie zawsze wyznacznik progresu i trzeba o tym pamiętać.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2016-06-15 11:28:31

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Progres, to także, jak mówi mi Ronnie krótsze przerwy i lepiej technicznie wykonane powtórzenia, nie trzeba się tylko na ciężarze focusowac, i fajnie, że to się w ladies przyjęło, bo dawniej to było trochę inaczej

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
dokładnie - progres to może też być lepsze wyczucie pracy mięśnia, umiejętność jego napięcia w odpowiednim momencie, umiejętność aktywnego oporowania w fazie ekscentrycznej, umiejętność operowania szybkością wykonania poszczególnych faz, lepsze ukrwienie danego rejonu poprzez stosowanie pewnych dodatkowych zabiegów treningowych itd. itp. Szeroki zakres parametrów które mogą iść "naprzód" bez zwiększania ciężaru".
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium