SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2279562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 206 Napisanych postów 10087 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66207
rzabba
Czesc Krzysiu!


Witajcie <3
1

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
krzyys88
Kupiłem frytkownice beztłuszczową, bedzie we wtorek zobaczymy ile jest to warte. Czy bedzie krata do wakacj raptem 30kg do zrzucenia zeby była krata


Mąż dostał na urodziny Frytek w tym nie robimy bo wszyscy wolą tradycyjną wersję Ale pieczywo, tosty, zapiekanki wychodzą super, mięso też robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 206 Napisanych postów 10087 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66207
Viki
krzyys88
Kupiłem frytkownice beztłuszczową, bedzie we wtorek zobaczymy ile jest to warte. Czy bedzie krata do wakacj raptem 30kg do zrzucenia zeby była krata


Mąż dostał na urodziny Frytek w tym nie robimy bo wszyscy wolą tradycyjną wersję Ale pieczywo, tosty, zapiekanki wychodzą super, mięso też robię.


Mi zależy żeby szybko robić mięso bez pilnowania czy właśnie nie pali się kuchnia i uwielbiam pieczone ziemniaki. Pałki kurczaka skrzydełka i karkówka to mnie interesuje. A no i jest funkcja suszenia grzybów więc moja będzie mi kraść

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Do mięsa się sprawdzi Właśnie lubię to że szybko się robi i nie trzeba pilnować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 206 Napisanych postów 10087 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66207
Viki
Do mięsa się sprawdzi Właśnie lubię to że szybko się robi i nie trzeba pilnować.


Ja moge jeśc ryż polany oliwą do tego mięso i kiszony. Więcej do szczęścia mi nie potrzeba ;p

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3355 Napisanych postów 4343 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108100
Zastanawialam sie nad taka frytkownica czy tam air fryierem, ale powiem szczerze ze u mnie sprawdza sie bardzo dobrze zwykly piekarnik, no nie wiem, pewnie troche lepsze jest wszystko z takiej frytkownicy, ale serio piekarnik mi wystarcza, ja po prostu robie proste rzeczy, np odpowiednia ilosc jakiegos miesa na caly dzien kroje na kawalki, przyprawiam jak tam lubie, ukladam na blaszce razem z roznymi warzywami i na 15-20 min do piekarnika i tyle, potem rozdzielam do pojemnikow lub bezposrednio na talerz. W zalwznosci ile mam tluszczu w diecie to albo robie bgez tluszczu w ogole albo przez pieczeniem obtaczam to wszystko w jakiejs ilosci oliwy, np 5 czy 10 g. Ziemniaki/frytki podobnie robie, pokrojone polewam np 5 g oliwy i ukladam na blaszce, 20-30 min i gotowe. Bardzo szybko szykuje tak jedzenie na caly dzien prawie. U mnie to sie sprawdza, nie ma mycia, bo na blaszce rozkladam papier do pieczenia, zadne dodatkowe pudlo mi nie stoi w kuchni.

Ostatnio tez zaczelam robic szarpana wolowine czy wieprzowine, kupuje duzy dobry kawalek jakiegos miesa, wiem ze lepsze jest tlustsze, ale ja robie z chudego i smakuje super, doprawiam odpowiednio z reguly na smak BBQ i daje do piekarnika na niska temp (120 st.) na cala noc, wychodzi duzo fajnego miesa, nie tylko dla mnie.


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 15.01.2024 09:21:57
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 206 Napisanych postów 10087 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66207
Ja jestem leniwą rurą i pracuje z domu. Więc bardzo mi sie przyda ze względu na krótszy czas nagrzewania oraz mycia. A także moj piekarnik woła o wymiane

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3355 Napisanych postów 4343 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108100
Ale ja wstawiam do zimnego piekarnika i dopiero wtedy wlaczam, czas operacyjny okolo 15-30 min w zaleznosci od produktu, wiec ok, jak chcesz miec cos na JUZ to frytkownica/airfryier bedzie szybszy, ale w przypadku piekarnika mycia praktycznie nie ma, bo pieke na papierze do pieczenia Ja chyba jestem jeszcze bardziej leniwa niz ty



Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 15.01.2024 10:15:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 206 Napisanych postów 10087 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66207
oj, nie znasz moich możliwości. A jednak tłuszcz osadza sie na ściankach piekarnika i trzeba go myć :) jescze jestem fanem gotownaia na parze :) bardzo lubie.
1

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3355 Napisanych postów 4343 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108100
No ok ok, rozumiem, no wiadokmo ze myc trzeba, ale napewno nie codziennie, przy tych moich produktach i ilosci tluszczu ja myje co tydzien okolo i to jest napewno wystarczajaco :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium