SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2283093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
To ja mam podobnego typa, z tym, ze on lustruje swoj brzuch bez wzgkedu na to, jaka. Partie robi

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Haha night, kto wie może tak jest :)
Bez takich okazów byłoby nudno.

Ja np zastanawiam się co się kryje za historią jednej pary. Przychodzą zawsze razem. Koleś jest duży ale troszkę zapuszczony. Laska ma bardzo fajną figurę. I on jej zawsze asystuje i pomaga, pilnuje sprzętu itd. a jak coś poćwiczy to zazwyczaj takim samym ciężarem jak ona. I tak sobie dumam co się z tym kryje. Jak się człowiek rozciąga i obserwuje to podglądacz się czasem włącza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22611 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356266
Bziu -poza 'milcz jak do mnie mowisz' i 'nie przypominam sobie zebysmy pili bruderszaft i przeszli na ty', to zawsze mozna zastosowac proste 'spier...' ew. ugrzecznione do wersji 'idz sprawdz czy nie ma cie po drugiej stronie drzwi'

Mozna tez upuscic delikwentowi sztangielke na duzy palec u nogi.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ghorta


Mozna tez upuscic delikwentowi sztangielke na duzy palec u nogi.


trzydziestkę

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ta wersja podoba mi się najbardziej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Śmiech śmiechem - ale trzeba uważać na siłowni. Sam miałem kilka przypadków które o mały włos skończyłyby się tragedią.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
wczorj cos slyszlaam, z ejakis koles robic ciezkie siady i sztanga zapraowala i wywalilo ja do tylu??! nie pytajcie mnie jak. Tyle, z epodobno gdyby koles za nim stal blizej to bylby dramat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
"U facetów to wygląda trochę inaczej. Faceci odchudzają się głównie dla zdrowia."- Serio????

Mój facet mi ostatnio opowiadał, że facet robił u nas ciągi i mu się sztanga wygięła :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium