SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
U nas w sklepach jest wciąż burdel, ludzie stoją i medytują przy półkach, czasem trzeba się przeciskać i czasem mi ktoś włazi dosłownie na plecy ... Z tego powodu zredukowalam ilość wyjść na jedno co 5dni...

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6522 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679777
U mnie w mieścinie dziś "milicja" jest w raju. latają na bombach za ludźmi bez masek na twarzy. ŻNIWA !!!!

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Ale przynajmniej coś się starają zrobić... Szkoci są z natury silni i hardzi, a ich stan umysłu to nieśmiertelność także część społeczeństwa ma centralnie wywalone na zalecenia

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6522 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679777
Ale te maski to chory pomysł. Kogo ja mogę zarazić jak np dziś rano szedłem do garażu po auto i nie minąłem nikogo. Rozumiem w sklepie, rozumiem a w tramwaju - ale na otwartej przestrzeni jak nie ma wokół innych. Kretynizm.
3

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
A widziałeś update z Czech?? Na kawkę w masce zapraszają

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6522 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679777
Nie widziałem tego. Te maski to dla mnie sprawdzanie jak daleko można się posunąć w trzymaniu za ryja społeczeństwa bez jego protestów. Absurdalny pomysł

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
A jak oceniasz brutalny model szwecki ??

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6522 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679777
Moim zdaniem nie brutalny ale zdroworozsądkowy - w przypadku kraju który jest bogaty i ma dobrze rozwiniętą służbę zdrowia oraz specyficzne zagęszczenie zaludnienia. W Polsce to by się nie sprawdziło. No ale my brniemy w szaleństwo patrząc na te pomysły teraz które wprowadzono.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6522 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679777
Tą chorobę każdy z nas będzie musiał przejść - a przynajmniej większość. Jak nie teraz to jesienią lub za rok. taka jest prawda. od tego się nie ucieknie. A wbijać w siebie nieprzebadaną szczepionkę - to ja wolę zachorować.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Ja właśnie jestem takiego zdania, że nasz Borys niepotrzebnie się ugiął... No i nas zamknął na kolejne 3 tygodnie xxx

xxx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium