SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2279194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, są federacje, które mają kontrole. Ale o nich nie słyszysz, bo nie są tak spektakularne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
to szczególnie widać wśród kobiet właśnie - bo ja znam sporo takich które w rok zrobiły mega formę - nieosiągalną dla nich normalnie

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
no ale każdy ma swój cel i swój wybór

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
a biznes się kręci

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jak widzę laskę, która nastarcie była totalnie przeciętna i miękka, a po roku jest dopakowana bardziej niż ja, po 3-4 latach i do tego docięta, to ekhem.

Magiczne geny, magiczny trening? Nawet geny wymagają czasu. Jak ktoś ma paroletni staż, to juz nie umiem ocenić, ale te krótkie transformacje mam na cenzurowanym.

A potem wciskanie kitu, że trenują tak ciężko, ciężej ode mnie czy od was i stąd efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607781
Jak większość bierze, to żeby z nimi konkurować też trzeba brać i błędne koło się zamyka. W niektórych dyscyplinach są zawody pro i dla amatorów żeby rozgraniczyć starty dla zabawy od tych dla wyników, ale tu pewnie by się to nie sprawdziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
tu nie mas w sumie dobrego rozwiązania

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Coś w tym jest. Potem taka przeciętna Kowalska jak ja patrzy na te efekty zdołowana że nie widać i leci do trenejro ze ona też chce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie się zdaje ven, że wy w fajnym momencie startowałyście, jak to jeszcze było takie amatorsko-sportowe. A nie cały biznes kręcenia pupą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
no i teraz będą chłopaki w rurkach startować - to jest dopiero kwintesencja sportowego charakteru tych zawodów

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium