SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2284439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Myraen, no ale co chcesz? to zdrowe menu...tylko "trochę" bidn" w kalorie, chociaz bez gramatury to nawet cięzko dojśc do takiego wniosku



Zmieniony przez - kebula w dniu 2017-07-22 21:29:16

Zmieniony przez - kebula w dniu 2017-07-22 21:29:38

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to moze ze mna jest cos nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
podchodzisz troche zbyt rygorystycznie . Twojej mamie trzeba jedynie wybić z glowy tak dramatycznie niską kaloryczność (chociaż jak mowiłam, bez gramatury to i nawet tego nie jestem w stanie stwierdzić) i wiarę w czestotliwosc posilków i niejedzenie po 18. ale najlepiej zapytać dlaczego tak uważa i poprosić ja o wyjaśnienie oparte o reakcje zachodzace w organizmie, a nie "wydaje mi się"

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
co do lektury to pamiętam, ze niezla lekturą jest książka anity bean "zywienie w sporcie". dobra dla podstaw, ale też można znalexc kontrowesyjne zalecenia


Zmieniony przez - kebula w dniu 2017-07-22 21:49:06

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Myraen
to ja wam podam menu mojej mamy dla mnie

5 posiłków - ostatni o 18.00

1) kromka pieczywa chrupkiego, plasterek szynki, ogorek, rzodkiewki
2) porcja owocow
3) ryz z kurczakiem i salatka
4) porcja owocow
5) zupa krem z warzyw

a jakbym byla jakos przypadkowo glodna to: owoce i warzywa



tak naprawde to jdzenie niejesttragiczne
tyle ze za pewne jest go za mało

musisz mamie wytłumaczyc ze brakuje tu zdrowych zodłe tłuszczów, białka
moze przeliczyc orientacyjnie, zeby poazac ile je a ile powinna

ae inna sprawa to czy mama jest osoba szczupłą, czy z nadwagą
zdrową czy chorą
aktywną czy mało aktywną

ogólnie dla zdrowia jedzenie mniej jest lepsze niz jedzenie z aduzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
kebula
co do lektury to pamiętam, ze niezla lekturą jest książka anity bean "zywienie w sporcie". dobra dla podstaw, ale też można znalexc kontrowesyjne zalecenia



Zmieniony przez - kebula w dniu 2017-07-22 21:49:06


ta ksiazka jak sama nazwa wskazuje jest dla ywienia w sporcie
na dodatek poponowane tam jadłospisy to w duzej mierze białe pieczywo, soki, dzemy
wiec jesli gdzies sie psrawdza to u spotowca, który nie moze przesadzac z błonnikiem, a nie u zwykłego Kowalskiego

dla osoby niezbyt aktywnej fizycznie, w sensie nie upawiającej spotów
Polecałabym tę książkę

Zdrowie zaczyna się od jedzenia. W 30 dni możesz zmienić swoje życie w nieoczekiwany sposób!
Melissa Hartwig, Dallas Hartwig
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
CZeść - melduję że wróciłem i nadrabiam zaległości

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
bziubzius
kebula
co do lektury to pamiętam, ze niezla lekturą jest książka anity bean "zywienie w sporcie". dobra dla podstaw, ale też można znalexc kontrowesyjne zalecenia




Zmieniony przez - kebula w dniu 2017-07-22 21:49:06


ta ksiazka jak sama nazwa wskazuje jest dla ywienia w sporcie
na dodatek poponowane tam jadłospisy to w duzej mierze białe pieczywo, soki, dzemy
wiec jesli gdzies sie psrawdza to u spotowca, który nie moze przesadzac z błonnikiem, a nie u zwykłego Kowalskiego

dla osoby niezbyt aktywnej fizycznie, w sensie nie upawiającej spotów
Polecałabym tę książkę

Zdrowie zaczyna się od jedzenia. W 30 dni możesz zmienić swoje życie w nieoczekiwany sposób!
Melissa Hartwig, Dallas Hartwig


do jadłospisów nie dotarlam, czytałam tylko o zapotrzebowaaniu kalorycznym i makrosach . chyba, że były wspomniane przzy okazji, ale nie zwróciłam na nie uwagi

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Cześć czołem, przychodzę pochwalić się, ze będę ciocią pod koniec roku Ale fajowo, wreszcie będzie ze mnie ciotka-klotka z prawdziwego zdarzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Spam nam zawisł - żeby tyle czasu nikt nie napisał to dawno nie było.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium