SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
będziesz zadowolona - chyba najlepszy sprzęt Niby inne firmy cenowo może atrakcyjniejsze ale nie koniecznie działa to tak jak powinno.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Ja też mam małą bosha, działa już ponad 10 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
jakby ktoś jeszcze nie zauważył to w lidlu od dzis sa ciuchy sportowe i gumy oraz roller
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
nightingal
będziesz zadowolona - chyba najlepszy sprzęt Niby inne firmy cenowo może atrakcyjniejsze ale nie koniecznie działa to tak jak powinno.


dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Postanowiłam rzucić pracę. I zaraz się poplacze z tego powodu. Hormony bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Nie płacz - jeśli jesteś już w takiej desperacji to znaczy że ta praca nie jest warta żeby jej się trzymać. Znajdziesz inną, lepszą - zaczynamy wchodzić w okres rynku pracownika a nie pracodawcy. Dobrego pracownika trzeba zacząć doceniać bo można bardzo żałować jego odejścia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Ale ja mam pracę, którą lubię. I drugą, bo myślałam, że będę bogata. A tymczasem zajeżdżam się, a bogactwo mi nie grozi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Lexi Rzuciłaś czy myślisz nad tym? Podziwiam, mi zawsze brakowało odwagi, teraz jestem zadowolona ale zawsze bardziej bałam się zwalniać nić iść na rozmowy kwalifikacyjne

Też mam zmywarkę bosha i jestem bardzo zadowolona

Mam pytanie o zupy, jak to z nimi jest? Jak zrobię gar 6 litrowy zupy ogórkowej na wywarze z kości kotletowej, ze zdrowymi warzywami ze swojego ogródka, ze swoimi ogórkami, bez śmietany to, to jest zdrowe ale tłuste i kaloryczne, czy taka ilość tłuszczu jest mała, jak to liczyć? wiem że białka brakuje ale tak ogólnie pytam, czy się jest skazanym na warzywny wywar z oliwą :( ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium