SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
kebula
no dla mnie własnie na odwrót . chociaż głównie to przez lany poniedzialek, bo akurt dbamy o tradycję
no ja nie wiem czy tak, szybko, to już prawie 4 miechy od wypadku...chociaż w polsce to pewnie by trwało o wiele dłużej



Zmieniony przez - kebula w dniu 2018-02-16 14:11:15


jak możesz sama chodzić to byś miała operację w Polsce w 2022 roku zapewne

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Albo wcale, bo chodze bez problemu .
Co z tego, ze czasem mi kosci wyslizna sie ze stawu i boli

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
Jakby się wytarła chrząstka to wtedy by cię zapisali na 2033 na wymianę stawu .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
ostatnio w którymś dzienniku u nas pisaliśmy co to wyjdzie z Netflixowego Wiedźmina. jak zwykle wygląda na to że będzie to promocja multikulti i poprawności politycznej. Czarny - Biały Wilk - nosz koorwa http://www.ign.com/articles/2018/02/08/the-witcher-15-actors-who-could-play-geralt-in-the-netflix-series


Nie no, czarnoskórych jest tylko dwóch na piętnastu... mąż mój poluje na wiedźmina na x-boxa w wypożyczalni już ze dwa miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
Ale w ogóle że komuś mogło przyjść do głowy, żeby w ogóle brać pod uwagę czarnoskórych. Ja nie jestem rasistą - ale to bezsens. Tam jest fajny komentarz - żeby idąc tym tropem w filmie o Whitney Houston główną rolę zagrała Gwyneth Paltrow


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2018-02-16 15:10:49

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
bry!

o jak już się pojawiło słowo klucz netfix to porpszę dodobre dusze o polecenie filmów i seriali do obejrzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
bry.
jesteśmy na etapie oglądania "Strzelca". polecam bardzo. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Oj ja tych seriali to już tyle obejrzałam... Z takich ulubionych to na pewno Black Mirror i Suits. Teraz oglądałam Grace i Frankie i to bardzo fajna komedia a nie chciałam oglądać serialu o starszych babciach :P
Teraz oglądam Sposób na morderstwo i mnie nieźle wciągnął.
Narcos to też jeden z lepszych jakie oglądałam
Kwestia też co kto lubi, bo ja np. sama oglądam takie lekkie czasem i sporo o różnych aspektach seksualnych bo mnie takie tematy interesują :P A z mężem kryminały raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
black mirror i narcos oglądałam

suits znam

ogladam house of cards i wikingowe

patrzyłam też luterea i nars juckie oraz sherloc holms i 13 powodów

strzelców nie znam obczaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium