SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
a te punkty co oznaczaja przy nickach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cholera chyba jestem jedyna, której zmiana sie podoba (mimo masy błędów). Cod - ma moje to miało być coś co obrazuje stopień zaczajenia użytkownika na forum (staż, doświadczenie etc) ale zakładam że przy transferze ze starego systemu do nowego coś nie zadziałało do końca. ale może się mylę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
ta filtplotka mnie rozwaliła... coś ala pudelek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607766
nightingal
mi szkoda pw starych - miałem tam dużo ważnych informacji i wyparowały


Night no to mnie zmartwiłeś, bo też mam sporo ważnych info :-/ A czasu na szukanie i kopiowanie wyjątkowo brak.

Nie wiem o co chodzi z tymi punktami i podpisami, ale trochę bez sensu jeśli moderator działu ma podpis "początkujący". Podobnie zresztą jak kilka innych osób, które ani nie są początkujące na forum, ani na siłowni ani w tematach dietetyczno-treningowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
No i mój ulubiony podpis poszedł całkiem w niebyt. Ogólnie modzi są teraz mocno anonimowi - nie ma żadnego wyróżnika.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twojej fajowej sygnaturki żal po prostu :(
pisałes juz kiedyś ze po którejś tam zmianie na forum juz kawałeczek jej zabrakło..
kurcze może jeszcze będzie momżliwość jej wyedytowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
dokładnie.....totalnie bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607766
Ech i jeszcze podpis, dopiero jak napisaliście to zauważyłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Padme
Twojej fajowej sygnaturki żal po prostu :(
pisałes juz kiedyś ze po którejś tam zmianie na forum juz kawałeczek jej zabrakło..
kurcze może jeszcze będzie momżliwość jej wyedytowania.


E tam - z takich rzeczy nie warto robić problemu. Było - nie ma. Mniejsza z tym w sumie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
Nie ogarniam tych zmian. Nie umiałam znaleźć opcji dodaj dziennik żywieniowy - jakimiś dziwnymi starymi linkami weszłam na potreningu. Kiedyś mogłam spokojnie wejść z forum na swoj profil i wszystko było. Teraz faktycznie jakoś sie rozdzieliło potreningu i sfd. Trochę do bani...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium