SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2275988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
pewnie owy pan ma problemy tożsamościowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22572 Napisanych postów 11131 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356162
kleine-hexe

Przekroczyłam limit okejek przyznanych z fona. Da się coś na to poradzić?



Mam to samo od kilku dni.


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2015-10-21 20:44:56
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Polin13
Cześć w nowym spamie wkurzyłam się wczoraj na siłowni, bo przyszła jakaś "Paniusia" z własnym trenerem i uniemożliwiła mi zrobienie części treningu, gdyż zajęli sprzęt i mimo mojej prośby go nie udostępnili, choć i tu UWAGA - w ogóle go nie używali!!!!!!!!!! Taka złość mnie dopadła, że miałam ochotę już wyjść... Dzięki za uwagę, lepiej mi jak to z siebie wyrzuciłam


Jak ja się cieszę że tam gdzie chodzę nie ma takich sytuacji- zazwyczaj jak chodzę rano to jest jednocześnie dwóch, trzech trenerów z podopiecznymi i nigdy nie robią problemu z robieniem na zmianę itp.


BTW Dzień Dobry Spam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Bull
Polin13
Ghorta
Polin - mogłaś któremuś przypadkiem sztangielkę na stopę spuścić... ;)


Gdyby wzrok mógł zamrażać to zamieniliby się w lodowe figurki. To było mega wredne i tylko tak robią Ci ludzie, którzy przychodzą z trenerem, inni użytkownicy siłowni chętnie udostępniają sprzęt nawet między swoimi seriami...


tak
na siłowni Atlantis III jest 2ch fajnych trenerów i jeden katastrofa - niejaki Adam Marcińczyk https://www.facebook.com/adam.marcinczyk?fref=ts

cyrkowiec pierwszej wody, w mięsień jak na trenującego faceta bardzo skąpy
przeogromne słuchawki na uszach a jak jęczy przy przysiadach ze sztangą 30kg to parodia

próbował mi zasugerować, że miejsce w którym trenuje jest dla niego
pierwszy raz w życiu tak brzydko odezwałem się od człowieka na siłowni

a pech chciał, że kolejnego dnia napisał o wsparcie marketingowe na skrzynkę SFD
odpisując mu bardzo sobie zaimponowałem

z dala od takich cyrkowców

już samo tło na jego FB sugeruje, że jest jakiś problem z odbiorem tej barwnej postaci, a ludzie go nie trawią
tzn on jest normalny a świat się zawziął
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3984795235291&set=a.1863792771555.57536.1743083604&type=3&theater



Zmieniony przez - Bull w dniu 2015-10-21 20:19:55


Ostatnio miałem ścinę u siebie na siłowni z takim domorosłym specem od treningu. Nie wzrusza mnie zupełnie jak ktoś sam trenuje bez sensu, źle wykonuje ćwiczenia i przez to od kilku lat i siłowo i sylwetkowo stoi w miejscu pomimo dobrego zaplecza farmaceutycznego.

Ale nie trawię jak ktoś taki uczy kogoś jak ćwiczyć - a tu akurat padło na sympatyczną kobietę po 40, której takie brednie opowiadał, że mi ręce opadły. Facet ćwiczy kilka ładnych lat i nie potrafi poprawnie zrobić prawie żadnego ćwiczenia - a na uwagi że robi coś źle reaguje alergicznie. I serio nie przesadzam - pół siłowni która ma pojęcie o ćwiczeniu z gościa się śmieje a on niewzruszenie robi swoje i jeszcze próbuje to wmaszczać nieświadomym osobom które zaczynają przygodę z siłownią. No i takich ludzi niestety jest coraz więcej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
.


Zmieniony przez - teija w dniu 2015-10-21 23:36:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123838
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10060 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214361
dzień dobry przy kawie

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123838
U mnie już po kawie, zapijam trzecim kubkiem wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
witam ślicznotki
niestety, niestety u mnie zaczyna się od redbulla, silniejsze to od wszelkich postanowień


Zmieniony przez - Bull w dniu 2015-10-22 09:30:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium