SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
zerkałem wczoraj - ja bym potrzebował do obiektywnej oceny nagrania z boku
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
No to wiem już co za tydzień robić. Z tym nagrywaniem to nie łatwo czasem niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
W ogóle to wybredna się zrobiłam. Tam gdzie chodzę zazwyczaj na siłownię tak mi wszystko pasuje, że jak jestem gdzies indziej to się nie mogę wpasować. Wcozraj zauważyłam jak mi przy tym cwiczeniu przeszkadzało to, że jest głośno. Strasznie się rozpraszałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Bo zgrywanie się z każdym miejscem troszkę trwa - po kilku treningach byś się przyzwyczaiła - ale pojedynczy występ wyjazdowy zawsze ma tak, że dużo rzeczy nie pasuje.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Dzień dobry Night, dziś też będę dla Ciebie nagrywać. Cieszysz się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
no pewnie

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Masz rację. Ta siłownia jest 5 minut od domu więc mogłabym się w sumie przyzwyczaić :P
Moje obawy, że się cleana nauczę pod koniec miesiąca nie były bezpodstawne. Gdyby nie ta lekcja którą miałam to już w ogóle :P
Hej Bambi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
ja myślę że takich ćwiczeń jak zarzuty itp raczej nigdy już nie będę robił - a jeśli to na małych ciężarach jako podkręcacze metabolizmu

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Hehe.
Paula, też nie przepadam za treningami w nowym miejscu. Wszystko mnie wkurza. Jak w tym kawale :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Niby siłownia fajna, 3 piętra ale był taki moment że wszystko mnie irytowało, nawet ludzie :P
Jaki kawał??
Night mi się bardzo to ćwiczenie spodobało szczerze mówiąc. Tylko co z tego :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium