SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2280300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Ja jem nabiał codziennie, głównie skyr i twaróg, czasem ser żółty lub mozzarella. Zastanawiam się po prostu ile tego można jeść Mam w diecie sporo owoców, lubię robić koktajle więc fajnie się to razem komponuje. Mięso tylko w jednym posiłku, reszta to właśnie strączki, jajka, twaróg. Zastanawiałam się czy ten nabiał rzeczywiście taki zły jak o nim kiedyś mówiono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22605 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356246
Ja miałam dłuższy okres jedzenia codziennie pon-pt kostki twarogu z owocami. Żadnych złych doświadczeń.
Świetny sycący posiłek.
W weekend wpadały zwykle jeszcze jaja.
I do tego żółte sery na co dzień.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4359 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108240
Viki
Ja jem nabiał codziennie, głównie skyr i twaróg, czasem ser żółty lub mozzarella. Zastanawiam się po prostu ile tego można jeść Mam w diecie sporo owoców, lubię robić koktajle więc fajnie się to razem komponuje. Mięso tylko w jednym posiłku, reszta to właśnie strączki, jajka, twaróg. Zastanawiałam się czy ten nabiał rzeczywiście taki zły jak o nim kiedyś mówiono

Jedz na zdrowie :) nie jest zly jesli dobrze tolerujesz (w sensie jelitowym, laktoza m.in., choc sa tez wersje bezlaktozowe przeciez). Z tego co wiem to nabial/bialka serwatkowe rzeczywiscie moga nasilac tradzik, ale nie analizowalam jakos tego tematu bo nie mialam nigdy takiego problemu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nabiał nie jest gorszy niż inne źródła białka. Ale to też indywidualna sprawa.Jak się po nim ktoś czuje świetnie - a ja na przykład tak - to uważam że nożna go jeść dużo. U siebie zauważyłem że na redukcji, jak pod koniec pozbywam się nabiału - to skóra mi się robi jakby elastyczniejsza - a ja mam taką dość grubą i twardą skórę, co kiedyś sprawiło że zrobiło mi się mnóstwo rozstępów. Ale nawet na początku redukcji nabiał uważam za ok.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12187 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627552
Kto oglądał w weekend Kielce?
Startowała koleżanka syna. Od 3 lat dziewczyna harowała, super fajnie ćwiczyła. Niestety na scenie najmniejsza... I jeszcze pechowo zmierzyli ją na 167,a ma 166... I była najdrobniejsza i najniższa. Tak na nią patrzałam i tak dziewczęco wyglądała na tle niektórych Pań...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ja byłem w weekend w Kielcach. Tyle że ja się byczyłem w Binkowskim i nic nie oglądałem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4359 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108240
Paatik
Kto oglądał w weekend Kielce?
Startowała koleżanka syna. Od 3 lat dziewczyna harowała, super fajnie ćwiczyła. Niestety na scenie najmniejsza... I jeszcze pechowo zmierzyli ją na 167,a ma 166... I była najdrobniejsza i najniższa. Tak na nią patrzałam i tak dziewczęco wyglądała na tle niektórych Pań...

Nie ogladalam, bo mnie ta federacja, a szczegolnie pozowanie w bikini, denerwuje jakos, nie moge tego jakos przetrawic i nie moge ogladac, a jesli chodzi o rozmiar to tak, czasem rozmiar sie liczy i nie ma szans jak sie jest za malym, ale często też liczą się proporcje, prezentacja sceniczna, i często dziewczyny z małą masą, szczególnie w bikini wygrywają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777716
Ja już długo nie śledzę kobiet w ogóle bo znajoma jedna co startowała też się w końcu wkurzyła bo dużo zależy od sędziów, w jednym roku wygrywały dziewczyny lepiej docięte, w następnym z większa masą , później z lepszymi proporcjami. Niby wszystko na raz powinno być ale ciężko wyczuć jak się przygotować.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4359 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108240
Wchodząc w ten sport trzeba się do tego przyzwyczaić, że ocena jest dość subiektywna, jaki jest line up, w jednym tygodniu możesz być ostatni/a, a w kolejnym na pudle jesli ktos jest naprawdę dobry i ma do tego gen, to prędzej czy później, a raczej prędzej to i tak wyjdzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 215 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66300
JA to nie ogarniam tych ocen kobiety oceniam jak zwykły prostak czy fajna dupa czy nie fajna i tyle. wygląd szczególnie u płci przeciwnej to mocno kwestia gustu. Jeden lubi wysokie drugi niskie. Jeden z małymi cyckami drugi z duzymi.

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium