SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2284429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
kebula
bosz...co moj chlopak nie ogarnia, ze trening silowy nie zrobi ze mnie hulka to szok.


omg
przeraiałam
dobrze, że mam to za sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Mam pewną propozycję odnośnie działu i liczę na Waszą pomoc. Chciałbym zrobić temat ze zbiorem przykładowych zrzutów Waszych diet. Wszystko po to, żeby nowe forumowiczki mogły w jednym miejscu znaleźć różne zestawienia produktów o jakieś tam kaloryczności żeby się na czymś wzorować. Nie musiałyby wtedy szukać po dziennikach tylko prześledzić jeden temat na początek. Co Wy na to??
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Dobry pomysł. Można nawet podzielić temat na kilka grup: posiłki zrównoważone, posiłki niskowęglowodanowe.
Do każdego super byłoby dołączyć zdjęcie posiłku (podobno "je się oczami", a czasami spis produktów może kogoś nie przekonać)


Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2018-09-11 11:41:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
Mam pewną propozycję odnośnie działu i liczę na Waszą pomoc. Chciałbym zrobić temat ze zbiorem przykładowych zrzutów Waszych diet. Wszystko po to, żeby nowe forumowiczki mogły w jednym miejscu znaleźć różne zestawienia produktów o jakieś tam kaloryczności żeby się na czymś wzorować. Nie musiałyby wtedy szukać po dziennikach tylko prześledzić jeden temat na początek. Co Wy na to??

Pomysł fajny, temat może się przydać, tylko kaloryczność i rozkład makro jest rożna u każdego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ja bym nie chciał dzielić za bardzo - bo to znów szukanie by było. Zależałoby mi natomiast na opisaniu co robicie z danego zestawu produktów wymienionych w posiłku (jaka potrawa). natomiast kaloryczność to łatwo zmienić w obie strony - albo daje się czegoś więcej albo mniej. macie też różne te kaloryczności - więc będzie wybór dość szeroki.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2018-09-11 11:44:16

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
zdjęcia do posiłków to już by było w ogóle super - ale to jak ktoś może i by chciał to by było super. Bez też bezie ok. Ewentualnie jakieś krótkie uzasadnienie dlaczego taka kaloryczność - czyli czy zero, minus czy plus i do tego jaka waga, wzrost i wiek.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
A przestałam ostatnio liczyć....
Moze to i dobrze, ze musiałabym przez kilka dni policzyć? Pomysł z fotami to juz trochę przekracza moje mozliwosci czasowe. Zrzut z dnia czy z posiłku? Moze lepiej z podziałem: sniadania, obiady, kolacje??
Night - daj jakiś wzór jak byś chciał zeby to miało wyglądać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
nightingal
Może sam powinien zacząć ćwiczyć - to by się przekonał jakie to "łatwe" zrobić kawał mięcha. Myślę że to najlepsza kuracja dla tych co to myślą że mięśnie to rosną jak na drożdżach.


Ty dobry, pomysl. zaproponuje mu konkurs, kto szybciej przypakuje. cos tam cwiczy, ale w domu, czy jak go wyciagne na plac do streetworkoutu. i to w dodatku mniej niz ja


Zmieniony przez - kebula w dniu 11/09/2018 11:58:48

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja myślałem po prostu o zrzutach z Waszych dzienników żywieniowych na potreningu pl - takich jak dajecie w dziennikach z takim krótkim opisem na temat posiłków i Was (wiek, wzrost, waga) i czy redukujecie, trzymacie miskę na zero czy próbujecie coś budować.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2018-09-11 12:00:54

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Chętnie dodam swoje trzy grosze do pomysłu tylko zastanawiam się jak z tą kaloryką posiłku. Różnie to bywa w ciągu dnia czy do high czy low carb jeśli nie trzymamy się strikte rozpiski ile mięsa czy ziemniaków w danym posiłku ma być.

Take your dreams seriously.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium