SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2279181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Myraen
Teapot

Lepiej sobie kupie bezprzewodowe sluchawki


o to to - też chcę

______________________


Dzisiaj pierwszy raz w życiu rozmawiałam z osobą która nie ma zielonego pojęcia co robi na siłowni...
od samego słuchania o planie treningowym chciało mi się płakać

rozgrzewka: orbitrek 15min
ćwiczenia siłowe:
przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki
wyciskanie sztangielek
wypychanie ciężaru na suwnicy
uginanie przeramion ze sztangielkami
i czasem jak mu się chce to rozpiętki na maszynie
i do domu

i nie przetłumaczysz człowiekowi, że rozgrzewka to nie tylko aeroby i że rozciąganie po treningu też jest ważne i że taki trening 3 razy w tygodni to nie jest dobra rzecz
a na DARMOWY trening personalny, żeby mu ktoś pokazał co ćwiczyć i jak to nie chce się umówić, bo on wie jak ma ćwiczyć, żeby budować mięśnie
ale jakbym miała jakiś trening na spalanie tłuszczu z brzucha to chętnie posłucha, bo jeszcze potrzebuje zrzucić z niego


czy tak to wygląda u większości ludzi???


to częste przypadki, że ktoś wszystko wie i nie chce słuchać żadnych rad. Dlatego też często odechciewa się bezinteresownego pomagania.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Ja chyba w koncu nie wytrzymam i powiem cos jednej z dziewczynek na mojej silowni (ma max 16 lat, robi miliony cwiczen na posladki). To co wyprawia na wyciagach i z maszyna Smitha to czyste proszenie sie o kontuzje. Przy przyciaganiu drazka do klatki prawie nie wyrwalo jej barkow. Tyle ze ja tez zadnym ekspertem nie jestem i nie chce sie wymadrzac Po prostu szkoda mi jej zdrowia jak tak patrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie krępuj się i podejdź - dla własnego spokoju i dla jej zdrowia - jeżeli nie posłucha, no cóż...
Chociaż przy tej ilości błędów to jej by się po prostu przydał trener co by z nią cały trening przesiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
A ja bardzo chętnie słucham uwag. Kiedyś, jakieś pół roku temu temu dziewczyna na siłowni zwróciła mi uwage,że garbię się w MC. Podziękowałam,starałam się poprawic i potem jeszcze sama prosiłam, aby mnie ponownie sprawdziła. Teraz czasem ona i jej facet sami podpowiadają mi, co mogę poprawić w technice, a ja jestem im bardzo wdzięczna. Wydaje się,że facet jest bardzo ogarnięty i czasem widzę i słyszę jak podpowiada innym trenującym- niektórzy sami się do niego zwracają. Wiadomo,że najlepszy jest trening personalny z dobrym trenerem i nic go nie zastąpi,przynajmniej w moje opinii, ale czasowo nie jestem w stanie częściej niż obecnie takie treningi zorganizować, więc każda dodatkowa pomoc jest mile widziana.

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trochę mi smutno bo jeszcze w życiu nikt mi techniki nie poprawiał poza trenerem personalnym

a cieszyłabym się bardzo. Samemu trudno pewne błędy wyłapać zwłaszcza na początku przygody.

Chociaż jestem zdania że to trenerzy na sali powinni poprawiać ludzi ale z tego co słyszę to kiepsko z tym :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no a ja tak już własnie średnio. bo już trenuję długo i bezczelnie stwierdzę, że znam technikę, albo wiem, jaką powinnam jak dostosowac pod siebie i swoje ograniczenia,a tu przychodzi taki Janusz i się wymądrza

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe przyjdzie taki i Ci powie, że wychodzisz kolanami poza linie palców - ciekawe czy potrafisz zabijać wzrokiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
to już w sumie dotarło do januszy, że to nie błąd. teraz czepiają się tego, że nie zadzieram głowy i uważają, że się garbię

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Ja chętnym osobom pomagam. Wczoraj co najmniej kilku osobom. W przypadku jednego chłopaka to miał prawie personala bo cały trening klatki zrobił tak jak mu zasugerowałem - ze wszystkimi zmianami techniki, ciężarów i zakresów powtórzeń oraz samych ćwiczeń jakie zaproponowałem. No ale gościowi na serio zależy żeby iść do przodu a nie stać w miejscu. Wtedy się chce pomagać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no jak ktoś chce to owszem. albo rzeczywiście kaleczy technikę, że aż strach patrzeć. tylko naprawdę trzeba się znać, w takim sensie, że znać anatomię, biomechanikę, mechanizmy kompensacji itp, a nie tylko wyjść z zasady "ćwicze x lat, więc sie znam. ja robię dobrze, więc wszyscy musza robić tak samo"

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium