SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2282277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Taki suchar mi się przypomniał a propos czytania ukradkiem: "Stirlitz ukradkiem karmił żydowskie dzieci. Od ukradka dzieci puchły i umierały."

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no własnie wiem. ale kiedy dzwoni do mnie australia na nocnej zmianie to dopiero tak koło 3

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Bry spam. Gumy warto. Mam wku...wa. po kiego bola ida ludzie do roboty, kichaja, kaszla, nochalem pociagaja mi nad glowa. Do wyra a nie zarazki roznosza :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
oj Night , ale z Ciebie rasista
Teti, u mnie jest w zasadzie podobnie- no bo "ostatecznie jeszcze jakos funkcjonuje i szkoda mi hajsu". chociaż na słuchawie ciężko się pracuje, gdy się ciągle kicha

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
kebula
no własnie wiem. ale kiedy dzwoni do mnie australia na nocnej zmianie to dopiero tak koło 3

Hmm no to nie wiem pisze zwykle z rana jak zaczynam prace o 7:30 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Keb ja wiem, ale u nas platne w firnie zwolnie na 100% takze strat nie ma.Bohaterzy. Irlandczycy chusteczek nie znaja tylko gluty wciagaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Teapot
kebula
no własnie wiem. ale kiedy dzwoni do mnie australia na nocnej zmianie to dopiero tak koło 3

Hmm no to nie wiem pisze zwykle z rana jak zaczynam prace o 7:30 :)


a no to widocznie klienci z pretensjami przychodzą później

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Tet...fuuuuj, aż trudniej było mi przełknąć sałatę, którą własnie zułam

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
ja siedziałam w pracy koło takiej babki co wciągała. I to non stop, uwierzcie mi, że byłam u kresu... wysłałam jej nawet anonimowy list do chaty i nie wciągała uwaga 2 dni!! na szczęscie odeszła na emeryturę...


Zmieniony przez - cod123 w dniu 2017-02-06 11:54:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
dobrze że ja sam siedzę w pokoju

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium