SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18099
Podobno pierwsze spotkanie jest za darmoche :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie jest teraz akcja na siłowni, że za 25 wejść jest trening personalny przyznawany i zbieram... jak już uzbieram to będzie zarzut, podrzut i rwanie mam nadzieje, że do tego czasu załapie to pushpress
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18099
Tak sobie myślę, niektórzy narzekają na monotonię w życiu a ja w wieku 24 lat narzekam na brak stabilności aaa! Ciągle zmiany, chodź to ma swoje + i - W przypadku sylwetki ma WIELKI -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z wiekiem to chyba człowiek coraz bardziej stabilizacji potrzebuje. Monotonię łatwiej urozmaicić, niż ustabilizować brak stabilizacji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18099
Pewnie zależy od osoby. Ja wolę przeżyć swoje życie jak najlepiej. Wiem,że mam tylko jedno życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nosek19
Pewnie zależy od osoby. Ja wolę przeżyć swoje życie jak najlepiej. Wiem,że mam tylko jedno życie

To chyba jak każdy, ale dla każdego to " najlepiej" znaczy coś innego
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Tsu dobrze powiedziane.
Od darmowego spotkania z trenerem duz bym sie nie spoziewala ale zawsze sie mozna zaskoczyc :P Też zbieram pieczątki, ale chyba przez ten okres szkolenia i teraz wyjazd mi się nie uda zebrać.

A z tymi zmianami to kwestia osobnicz araczej a nie wieku. Ja zmiany uwielbiam i u mnie duzo sie dzieje. A moj maz kazda przeprowadzke czy jakakolwiek inna zmiane bardzo przezywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18099
No tak,ale przeprowadzka co miesiąc lub 2 miesiące chyba za mądra nie jest a ja tak żyje od 1 roku. Jestem zmęczona jak babcia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
No to już za często nawet dla mnie :P Zresztą ja się bardzo cieszę na myśl o tym, że się przeprowadzamy w tym roku ale na tym samym osiedlu, bo już tu mam wszystko na miejscu obcykane (np. ukochanego fryzjera :P)
A zmiany można sobie zawsze w innej dziedzinie wprowadzać, np. na głowie :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18099
Oczywiście,że zmiany zaczynają się w głowie a nie w otoczeniu, chodź moim zdaniem też troszkę w otoczeniu Nagrałam filmik jak kupuję twarożek w markecie. Myślcie ,że VLOGI są spoko? Ja się zastanawiam jak się zarabia na tych VLOGACH. Kto mi za to Płaci i za co?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium