SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To i ja dołączam do grona babeczek, które nie znają się na kosmetykach :P Jedyne co to rownam koloryt podkladem, wypełniam linie wodną czarną kredką i używam takiej beżowej () pomadki. Na kolorach też się nie znam :P



Zmieniony przez - ohmyday w dniu 2020-05-21 17:03:48

Zmieniony przez - ohmyday w dniu 2020-05-21 17:04:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
A ja tam lubię się czasem odp********* i zrobić full make up odpreza mnie to. Nawet jak teraz w domu tylko siedziałam to czasem zrobiłam sobie oko, a co tam :D kosmetyków mam całą dużą szufladę zarówno kolorowych jak i pielęgnacyjnych, ale w sumie z wszystkiego korzystam więcej lub mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Cod, jak ja bym umiała się ładnie odpicować kolorowymi kosmetykami, to bym się pewnie malowała... A ja 2lewe ręce mam, koleżanka mnie kilka razy uczyła nakładać podkład i w sumie to nadal nie umię, teraz od miesiąca próbuję się nauczyć kreskę, no i w sumie kreskę umię ale ogonka do niej to już za cholerę nie umię domalować A jaskółka bez ogonka to wogóle nie wygląda... Masakra! Założyłam sobie kiedyś rzęsy, no i po paru dniach poszłam ściągać, bo mi się od okularów odbijały i myślałam, że zwariuję
Także nie pozostaje mi nic innego jak dbać o cerę , żeby wyglądała i żeby nie obwisała
Chociaż tyle
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
No fakt, dobrze że są jeszcze lekarze medycyny plastycznej...

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Julietta
No fakt, dobrze że są jeszcze lekarze medycyny plastycznej...

Dałabyś się pokroić za cenę utraty normalnej mimiki twarzy?
1

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Dlaczego za cenę utraty mimiki twarzy? Mam w pracy kobiety, jedna po 50tce, druga blisko 60tki, obie miały lifting (totalnie nie fit, ale szczupłe) i wyobraź sobie, że są w stanie NAWET zmarszczyć czoło Jedyna różnica jest taka, że nie wiszą im 3brody Tak, dam się pokroić za jakieś 10 lat... a jeśli chodzi o utratę mimiki twarzy, to jest przyczyna dla której się nie dam sobie wstrzyknąc botoksu ani innych wypełniaczy...
4

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Wszystko jest dla ludzi, tylko z głową trzeba do tego podchodzić
1

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Julietta
Cod, jak ja bym umiała się ładnie odpicować kolorowymi kosmetykami, to bym się pewnie malowała... A ja 2lewe ręce mam, koleżanka mnie kilka razy uczyła nakładać podkład i w sumie to nadal nie umię, teraz od miesiąca próbuję się nauczyć kreskę, no i w sumie kreskę umię ale ogonka do niej to już za cholerę nie umię domalować A jaskółka bez ogonka to wogóle nie wygląda... Masakra! Założyłam sobie kiedyś rzęsy, no i po paru dniach poszłam ściągać, bo mi się od okularów odbijały i myślałam, że zwariuję
Także nie pozostaje mi nic innego jak dbać o cerę , żeby wyglądała i żeby nie obwisała
Chociaż tyle



no dokłądnie, jakbym umiała takładnie to zorbić to też może bym czasem się tak odpicowała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
bziubzius
Julietta
Cod, jak ja bym umiała się ładnie odpicować kolorowymi kosmetykami, to bym się pewnie malowała... A ja 2lewe ręce mam, koleżanka mnie kilka razy uczyła nakładać podkład i w sumie to nadal nie umię, teraz od miesiąca próbuję się nauczyć kreskę, no i w sumie kreskę umię ale ogonka do niej to już za cholerę nie umię domalować A jaskółka bez ogonka to wogóle nie wygląda... Masakra! Założyłam sobie kiedyś rzęsy, no i po paru dniach poszłam ściągać, bo mi się od okularów odbijały i myślałam, że zwariuję
Także nie pozostaje mi nic innego jak dbać o cerę , żeby wyglądała i żeby nie obwisała
Chociaż tyle



no dokłądnie, jakbym umiała takładnie to zorbić to też może bym czasem się tak odpicowała


Bziu, ja cię widziałam w profesjonalnym makijażu i wyglądałaś jak Petarda z okładki
Wgapiałam się Choć raz nie na twój tyłek i plecy
3

xxx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium