SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2278508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Ja nie wiem czy to gluten czy coś innego ale na 100% jak ćwiczyłam i nie jadłam świństw typu czipsy czy jakieś żelki to się dużo lepiej czułam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Powiem wam tak. jade na samuraju czyli bezglut. Wiele miesiecy bez czasem pojedyncza prowokacja w postaci chleba w niewielkiej ilosci. I nic. W ten weekend bylam w Bruges, gluten poplynal w ilosci duzej. I jak najbardziej zaregowalam, bez bolu i wzdec, ale gazy, ze hej. Dopiero po dluzszym czasie odstawienia takie kwiatki wystepuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Też tak mam. Nie na wszystko tak reaguję. Jak zjem od czasu do czasu płatki owsiane to jest spoko. Ale na jakiś wypadach, typu wesele jak "spróbuję' czegoś to potem cierpię. Głupota ludzka nie zna granic- wiem że nie moge ale kawałeczek....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
paula.cw
Też tak mam. Nie na wszystko tak reaguję. Jak zjem od czasu do czasu płatki owsiane to jest spoko. Ale na jakiś wypadach, typu wesele jak "spróbuję' czegoś to potem cierpię. Głupota ludzka nie zna granic- wiem że nie moge ale kawałeczek....


fajny avatar - szalone te ewolucje

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No wlasnie. Ja mam wrazenie, ze na pszenice zareguje. owies u mnie tez ok. Musze teraz z np kasza jeczmienna sprobowac. Ale wiecie u mnie to byla dawka pt, buly, nalesniki, paczki - wszystko pszenica. Juz tesknilam za swoim jedzeniem hahahaha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Teti ja od 2 miesięcy baaaaaaardzo ograniczyłam gluten, chociaż niestety nie mogę powiedzieć że wyeliminowałam go całkowicie. I może sobie wmawiam (muszę jeszcze poeksperymentować na sobie) po zjedzeniu dużej ilości glutenu (bułki, makaron, pizza itp w ciągu dnia) bolą mnie ręce. Mój mąż też mówi że to za krótko żeby były jakieś odczuwalne zmiany i że sobie to wkręcam więc sama już nie wiem. Wracam do czystej miski i zobaczymy czy będzie lepiej. Bo bardzo możliwe że pogoda wpłynęła na to że mam suchą skórę i jakieś reumatyczne bóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Night trzymam kciuki za operację. Mam dobrą radę - nie zaglądaj na yt jak wyglądają takie zabiegi bo to kiepsko wpływa na psychikę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
izka_ka
Night trzymam kciuki za operację. Mam dobrą radę - nie zaglądaj na yt jak wyglądają takie zabiegi bo to kiepsko wpływa na psychikę


niestety zaglądałem już wcześniej - i wiem że masakra

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Night, kciuki w naszym dziale masz zapewnione oby wszystko poszlo jak trzeba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium