SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Kociaki stanowczo są przenajsłodsze :) A swoje tym bardziej :) Uwielbiam koteły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
nie wiem, czy trzeba, są np te włosie "segalfredo" czy jakoś tak i one są twarde i się je podaje w podgrzanych foremkach, takie na wpół roztopione. Kiedyś mi kumpela zrobiła i lepszych lodów w życiu nie jadłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
koteły rządą!
sama kiedyś robiłam sama na bazie sosu custard (tak się chyba nazywa) - dużo żółtek bełtanych nad parą i takie tam. I bez mieszania wyszły też mega, tylko nieco ciężko wychodziły z pudełka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ale po delikatny rozpuszczeniu już chyba ok? Ja i tak najbardziej lubię lody takie na wpół rozpuszczone. Lody to moja słabość :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
No wtedy tak, ale zrobiłam w dużym pudełku i po rozpuszczeniu wychodzi w jednym kawałku, a zrobiłam chyba litr na 2 osoby Ale jakby zrobił to np w silikonowych foremkach do muffinów (w metalowych chyba też by dało radę) albo w małych kubeczkach po jogurcie to powinno trybić.
A jak blender kruszy lód to potencjalnie powinien sobie z takimi lodami też poradzić i je po prostu zmielić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Wystarczy tych lodowych tematów :D Teraz co najwyżej kalafiorowe mogę zrobić albo sorbet :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
dopsz, to w ramach słodkości polecam oglądać kocie łapki awwwww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Kurcze ale mam fale z jedzeniem. Na początku konkursu głodna byłam, a teraz ulewa mi się na samą myśl :P A tu obiad trzeba zmieścić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
jak nie urok to sraczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Hello :)
ło matko, że jedzenia za dużo? niemożliwe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium