SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2278328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
W dziennikach dyscyplina i brak bałaganu, a wszelkie dyskusje w spamie Ja tam za nic nie oberwalam na początku, ale jak mi Marta kazała zrobić 2 tygodnie off od treningów to się popłakałam Moje adhd i 2 tygodnie luzu, ta....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Paatik

Fela - zajrzyj do 35+ jak szorstkiej miłości Ci trzeba. Może byś wróciła na chwilkę i zobaczyła jak to po latach działa? Żadnej motywacji Ci nie trzeba?

Szorstka miłość łączy ludzi. Zajrzę.
Nigdy nie wzgardzę motywacją, ale jak sama nie zepnę pośladów i nie znajdę siły w sobie to nic mnie do roboty nie zachęci.
Tłuszczu przybyło bo micha się rozjeżdża niestety.
Nad tym najciężej zapanować.
No i tak jak Obli kiedys wieszczyła, codzienne pływanie już nic mi nie dawalo ale kiedy przestałam plywać to zaczęłam tyć...
Życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Viki nikt nie dyskutował.
Koszary.
Nawet mamrotania pod nosem nie było.
Cmok w pierścień i do roboty.
Slowo dziewczyn było święte.
Ja mam do tej pory wydrukowane ich zalecenia.
Moja biblia to byla


Zmieniony przez - Fela_72 w dniu 2018-11-20 20:59:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
W tdz nie bywałam:)


Ja bywałam. Dyscyplina / ironia podobna acz skuteczna. Podobnie prawdopodobnie jak w starych ladies z którymi z kolei do czynienia nie miałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie wierzę, pochwała ironii. Czas chyba forum zmienić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
ironia, sarkazm i szyderstwo. Ale w najlepszym wydaniu. No i zwłaszcza pod swoim adresem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paawo
Ja nie wierzę, pochwała ironii. Czas chyba forum zmienić.


Rozszerz. Kiedyś pisałam, ze do mnie łopatologicznie tylko dociera. I to ironia nie była. Choć monthy pytona czaje more or less. I w teorii względności zgadzam się z Tobą jak w mordę strzelił.


Edit: lub czaje z opóźnionym zapłonem. No explenation needed


Zmieniony przez - nocna_furia w dniu 2018-11-20 21:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nocna_furia
paawo
Ja nie wierzę, pochwała ironii. Czas chyba forum zmienić.


Rozszerz. Kiedyś pisałam, ze do mnie łopatologicznie tylko dociera. I to ironia nie była. Choć monthy pytona czaje more or less. I w teorii względności zgadzam się z Tobą jak w mordę strzelił.


Co ja będę rozszerzał, wyjdzie z tego jeszcze ironia jaka.
Powiedz lepie czemu o tej teorii wspominasz już któryś raz? Interesujesz się, a jak tak to dokładnie czym?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Trening dla zaawansowanych zmienił się diametralnie. To dziś zupełnie inne miejsce niż kiedyś. Nie ma takich tematów jak kiedyś, nie ma takich dyskusji, inni bywalcy działu. Tam się zmieniła sama koncepcja działu - kiedyś pilnowaliśmy , żeby było to miejsce dla osób które nie chcą dopingu. Co do ladies - ja mam taki a nie inny styl bycia "internetowego". Na pewno inny niż dziewczyny które ten dział tworzyły wcześniej. Stąd też i dział jest inny. Ale też ogólnie jak popatrzycie na forum to ono w całości się diametralnie zmieniło. Ja pamiętam je sprzed wielu lat, kiedy pań prawie na nim nie było. Też było dużo inaczej. Lubiłem się pokłócić wtedy z moderatorami działu treningowego - bo miałem dość inne podejście do kwestii treningowych. Dziś uważam, że jest o wiele większa otwartość na mniej mainstreamowe podejście do treningu.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2018-11-20 22:13:11

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium