SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2287347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
bry Wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Skarze sie, ze moje 3,5 letnie dziecko dostalo uwage w przdszkolu, bo mowi innym m.in. ze jest najladniejsz i nie lubi przegrywac. Pani napisala uwage przy niej :( Szlag mnie trafil, bo pani dopiero konczy studia ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
nieźle... i tacy ludzie przez kilka godzin dziennie "wychowują" nasze dzieci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Jakies komentarze musialy isc, bo ona teraz histerii dostaje na temat pisania. W nocy sie pbudzila z placzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
to nie pocieszenie, ale powiem Ci że często od dziewczyn słyszę, że dzieci które przejawiają pewność siebie/ asertywność itp. zachowania są krytykowane przez nauczycieli...
jakby nic się nie zmieniło z lat naszej młodości, gdy uczono nas bycia "posłusznymi, spokojnymi dzieciakami" "dziecko grzeczne to takie które siedzi cicho".... nie lubię generalizować, ale tak to odbieram niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Z uwagi wynika, ze pani sobie wlasnie nie radzi z nia
Dzieci lubia sie z nia bawic, skarg nie mielismy, a wrecz przeciwnie. No jest beztroska i trzpiot, ale ma 3 lata. A 3 lata ma sie raz w zyciu.
Pani moze edukacyjnie coschce i ma pojecie, ale wychowawczo ciezej.
Napisala tez, ze mala zakazuje sie innym bawic - nosz, kto tam w koncu rzadzi, ona jest najmlodsza w grupie, bo poszla rok wczesniej do przedszkola. Jak taki gzdyl 3-letni moze cos zakazac? Pomijam, ze w zeszlym roku starszaki mialy te faze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
i w ogóle co to za forma - wpisywać uwagę do dziennika i to na forum, zamiast pogadać z rodzicami jeżeli uważa że coś się dzieje złego... przykro mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Dla mnie jakas absurdalna sytuacja. Choc nerw swoja droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
uwaga? w przedszkolu? RLY??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium