SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1813 Napisanych postów 2920 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73561
paula nie daj się

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
No dobra to się zbieram. Może też nie będę miała czasu zastanawiać się ze się źle czuje jak będę w pracy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
alhambra1970
nightingal
Predyspozycje zawsze są ważne. Natomiast jasno określone cele mezocykli treningowych są skuteczniejsze niż tzw. rekompzycja, która nie zawsze ma w ogóle szansę zaistnienia.Nie jest niemożliwa, ale też w wielu przypadkach efekty są wolniejsze od ślimaka. Ale tez warto szukać na siebie sposobu i próbować różnych dróg.


Dzięki za odpowiedź Night. Mnie nie przeraża redu sama w sobie- ograniczenie kcal i głód, ale fakt,że podobno po kilku takich cyklach kolejna redu jest trudniejsza. A może dotyczy to tylko tych, którzy mają znaczne róznice kcal na masie i redu ? Już pisałam,że dla mnie najważniejsze jest zdrowie i sprawnie funkcjonujący organizm. Jak się da przy okazji tak dobrac diete i trening,że efekty też będą fajne, będę przeszczęśliwa. Nawet jeśli miałoby to trwac więcej czasu. Na razie mam za mały staż i nie znam na tyle swojego organizmu, aby wiedziec , co sprawdzi się u mnie najlepiej. Bardzo chętnie skorzystam ze wszelkich rad i sugestii.


Zacznij od normalnej tradycyjnej redukcji.

Model diety na rekompozycję można później zastosować długofalowo - jako taki docelowy wręcz model żywienia siebie. Nie będzie przybywać, nie będzie ubywać - zanadto oczywiście w obu przypadkach - i mozna tak latami jeść, trenować i cieszyć się życiem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
hej

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Jak się macie?
Ja dziś spac nie mogłam :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
a ja mogłem - pół godziny po budziku się zwlokłem. Spóźnienie na całej linii


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2016-02-12 08:05:16

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
paula.cw
No dobra to się zbieram. Może też nie będę miała czasu zastanawiać się ze się źle czuje jak będę w pracy :)

Paula, w pracy pomaga wrzątek z cytryną i imbirem, jak masz jak zabrać/kupić.
No i nie może być, że chłop ma rację, to najgorzej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356342
Czesc.
Oddam katar w dobre rece. Drapanie w gardle gratis z zestawie...

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Mnie dziś pobolewają migdałki... A tak jechałam na rekord w braku sezonówki... może jeszcze się obronię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium