SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2283431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Czy słyszeliście o Mezator Quantum? Ja jestem blada... Już któryś dietetyk ogłasza to. Za 80 zł zrobisz wszystkie badania za które normalnie chyba zapłaci się kilka tysi łącznie z analizą plemników WTF.... To powinno być zakazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
Matematyka nie kłamie a mnie cyfry motywują :) Bziu, myślisz że ta waga może przypominać pomiary z urządzeń z siłowni czy to taki pic na wodę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
a jakie macie wagi ? oglądam allegro i przy każdej są komentarze, że ciągle podają różne pomiary ? Myślałam, że kupię pierwszy lepszy produkt za 30zł a tu taki klops
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
Kaka - ale waga się waha jako urządzenie plus waha się Twoja waga w zależności od 1000 czynników...ot margines błędu którym nie warto się przejmować...
Matematyka? To już lepiej naucz się mierzyć mstrowka lub faldomiwrzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Ale tu nie chodzi o wahania masy ciała, tylko te wagi za 30zlpokasuja głupoty, 10 razy staniesz, zakazdym razem inny wynik :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
Paatik
Kaka - ale waga się waha jako urządzenie plus waha się Twoja waga w zależności od 1000 czynników...ot margines błędu którym nie warto się przejmować...
Matematyka? To już lepiej naucz się mierzyć mstrowka lub faldomiwrzem


dzięki ale chodzi o coś to trwa kilka sekund a nie kilkanaście minut ;):) a błędy jeśli chodzi to mam na myśli to co mówi bziu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Moja zmienia wage jak ja postawie gdzie indziej...czasem sie waze, ale teraz to juz bardzo pi razy drzwi.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium