SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2279623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jakoś mi lepiej jak czytam że nie tylko u nie problem :p najpierw sobie dałam przestrzeń przy ciężkiej końcówce pracy. Myślałam że zacznę nowa kasa będzie to wrocd na siłkę ale kilka razy w tygodniu schodzi mi ponad2h na dojazdy a wracam późno i już mi szkoda czasu... No i od października co chwilę chora i wracam do treningów po chorobie. Co jakoes2-3 tygodnie znowu wracam. :p coś tam ćwiczę ale w cycki poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
To może i ja Was pocieszę? :D U mnie te powroty są od jakiegoś czasu bardzo frustrujące. Najpierw co się zawzięłam, to spadał na mnie brak opieki dla małej. Potem, co się wybrałam, to jakiś zwrot akcji - tu tramwaj odjechał, tu mnie zawiózł nie tam gdzie trzeba, tu źle zaparkowałam i przeparkowując lądowałam w korku takim, że kończył mi się czas na trening xD a potem to już mi się nawet nie chciało. I co ciekawe, my nie chorujemy. W ogóle :D w każdym razie teraz będę pracować w miejscu, w którym mam siłownię piętro niżej, plus idzie wiosna, więc będę jeździć rowerem. Jestem pełna nadziei :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3357 Napisanych postów 4343 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108105
Eveline, zmartwie cie, hehe, ale to co napisalas wcale moze tych wszystkich biedakow nie pocieszyc, bo nie brzmi to wszystko jak powazne problemy zyciowe, ot takie drobne zwykle codzienne niedogodnosci, i na dodatek jestescie zdrowi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
No może może :D chodziło mi jedynie o trudne powroty, a nie rodzaj problemów :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Wbrew pozorom brak opieki do dzieci to poważany problem który może zepsuć wszystkie plany ja przez to nie mam możliwości chodzić na siłownię ani trenować na przeszkodach. Dlatego większość treningów robię w domu, mniejsza szansa że się nie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3357 Napisanych postów 4343 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108105
Hehe, no wiadomo, tak sobie zartuje tylko, kazdy ma jakies swoje problemy, zycie czasem trzeba ustawic inaczej, dopasowac do realiow, ty np sobie poradzilas swietnie z tymi treningami w domu, nie odpuszczasz mimo ze latwo nie jest, mysle ze gorzej jakby zdrowia nie bylo, tu juz naprawde ciezko duzo zdzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ja co prawda trenuję regularnie ale mnie frustrują różne problemy z urazami, bólami itp. Najwięcej nerwów to mi ta moja lewa ręka teraz przysparza. Nie mogę jej wyprostować, co przy wielu ćwiczeniach jest problematyczne. Potrafi się czasem tak "przyblokować" ramię że pierwszy ruch jest bolesny jakbym coś w środku rwał. Sporo ćwiczeń musiałem zmienić żeby w ogóle ćwiczyć plecy i ramiona - np. mc ze sztangą odpada zupełnie i mogę go robić ze sztangielkami, wiosło sztangą też odpada i muszę ćwiczyć jednorącz. Mega to wkurzające.

Przy okazji mocniej podłubałem w temacie BPC 157 i się okazuje że ma też minusy ten środek i bardzo możliwe że się na negatywne aspekty złapałem. chodzi i powstające przy regeneracji tkanek zwapnienia - szczególnie jak ktoś nie jest młodzikiem. Bardzo możliwe że te moje problemy z ramieniem właśnie wynikają z tych dodatkowych zwapnień które powstały w trakcie stosowania tego środka.

Także każdego irytują inne rzeczy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Co tu dużo pisać życie

Ja jeszcze wygrzebuje się z remontu, ale wszyscy się na mnie uwzięli Co mam plan i torba na trening w aucie to dzwoni telefon "syna boli brzuch proszę go odebrać", "dzień dobry zamówione drzwi są do odbioru", "meble kuchenne chcemy montować proszę przyjechać", tu trzeba podjechać, tam odebrać, dzieci zawieźć bo żona stoi w korku, córkę z przedszkola. No po prosu wiecznie coś, ale też liczę, że w końcu się odkopię. Płytki w łazience położone, w przedpokoju i kuchni wczoraj skończyłem, przez weekend malowanie i kładzenie podłóg, później meblowanie. I później jeszcze przeprowadzka teścia i jestem odrobiony, przynajmniej taką mam nadzieję . Mam nadzieję, że nic nowego się nie urodzi


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2023-03-10 09:49:54
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3357 Napisanych postów 4343 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108105
nightingal
Przy okazji mocniej podłubałem w temacie BPC 157 i się okazuje że ma też minusy ten środek i bardzo możliwe że się na negatywne aspekty złapałem. chodzi i powstające przy regeneracji tkanek zwapnienia - szczególnie jak ktoś nie jest młodzikiem. Bardzo możliwe że te moje problemy z ramieniem właśnie wynikają z tych dodatkowych zwapnień które powstały w trakcie stosowania tego środka.

Także każdego irytują inne rzeczy.


A to ciekawe, nie czytalam o tym wczeniej nigdzie, co prawda jakos tematu nei zglebialam mocno, bo i bpc jeszcze nie stosowalam, ale troche info o tym jest, jakos ryzyko zwapnien nie rzucilo mi sie w oczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Bo problem jest taki, że większość info publikują producenci lub handlarze tym środkiem i wszystko jest cud miód i malina. Badań jest mało, ale można znaleźć też właśnie bardziej obiektywne głosy, które już samych zalet nie przedstawiają. No ale tak to już jest w tym internecie.
3

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium