SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ee jaki tam szczur ; ) Powiem inaczej do 25 lat byłam anty dzieci, później nieco też, ale sposób myślenia, zmienia się z pozycji patrzenia.
Dzieci są fajne do pewnego momentu ;D Gdy doba trwa od 7-16 :D nie dłużej :)
Ale...ten stan przechodzi. Czasem wcześniej, czasem później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ale kurde, coraz więcej znajomych w moim wieku zakłada rodziny, a teraz jest taki specyficzny, świąteczny klimat. po prostu uświadamia mi, jak bardzo jestem e...sama?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
hm...myślisz, że posiadanie rodziny to zmieni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
nie wiem, czy idę dobrym tokiem myślenia, ale rodziców rodzeństwo masz, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356355
Keb - niektórym przechodzi, innym nie.
Ja uważam, że nie każda kobieta musi mieć dzieci i nie ma sobie co wmawiać, że koniecznie trzeba być matką. Jak nie będziesz chciała - nie musisz. Tak po prostu.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dokładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Piszecie o dzieciach a jakoś smutno się zrobiło - a tak być nie powinno, bo dzieciaki to szczęście. Oczywiście też wyrzeczenia, problemy, zmęczenie - ale to się w dłuższej perspektywie zupełnie nie liczy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Otóż to, moja młoda niebawem będzie miała 3 lata...przechodzę z nią dość ciężki okres...wiele w tym mojej winy, ale do rzeczy. Denerwuje mnie bardzooo, napsoci, po czym przychodzi i mówi, że mnie kocha, albo "lubie Ciebie jako człowieka" wtedy się można rozpłynąć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Dokładnie - mogę mieć najgorszy dzień w życiu a jak popatrzę w oczy moim maluchom to znów chce się żyć. Nic nie daje większej siły do życia jak dzieci.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ale trzeba przyznać, że łątwo nie jest. To trochę jak z treningiem, jak się poddasz, to klapa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium