SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2276606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
ok, siedze przy kompie i przepisuje ja:

"Pola - zakazuje sie bawic dzieciom. Mowi do dziewczynek, ze jest naj-ladniejsza, - wspanialsza, ze inni przegrywaja itd. Zawsze chce rozdzielac role w zabawie, a reszta kolezanek ma byc pobocznymi, innym jest przykro :("

Wiec moja Pola ma 3,5 roku, roznica miedzy nia i najstarszym dzieckiem jest 11 m-cy.
Jest najmlodsza w grupie, a dzieci chca sie z nia bawic.
Skoro sie komuc nie podoba, to nie rozumiem czemu chca sie z nia bawic. Bo na pewno nie dlatego, zeby jej (Poli) nie bylo przykro
Ma charakter, wie czego chce, ale nie da sie nikogo zmusic do zabawy
Jakis kosmos dla mnie. mam je mowic, ze jest brzydka, czy zeby zawsze ustepowala? (tu sarkazm, bo czuje klimat wysrodkowania)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
słuabo... chyba trzeba porozmawiać z panią i spróbować zrozumieć jak ona to widzi
no i też jestem zdziwiona że w przedszkolu są już dzienniczki na uwagi...
a nawet jeżeli mają być, to chyba nie od tego by je uzupełniać na forum przy innych dzieciach
teraz reszta ferajny usłyszy, że jest im tak rzekomo źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
dzis bede gadac
ja nie wiem jak ona moze miec z tym problem, jak takie male cos moze komus zakazac
krotka pilka - zakazuje, nikt sie nie bawi z toba
jezeli ona ma mi tak bezstresowo wychowywac dziecie, to ja dziekuje
dostalam karteczke 10x6 cm wlozona do szafki ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
no wlasnie pani chyba zle rozumie kwestie konsekwencji...
mam nadzieję, że uda się z nią rozsądnie porozmawiać
tylko bądź delikatna, może to pani ma problem z asertywnością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
hmm, musze przemyslec, czy byc delikatna
skoro pani mi tak nastarszyla dziecko pisaniem kartki, ze 2x wpadlo w histerie (gdy ja czytalam, a potem, gdy chlop mial sie tez o kartce dowiedziec) i w nocy sie obudzilo z placzem, to moze trzeba wyrownac stresik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
"szczęka opadła" zagranica stroje 3 x tyle kosztują a u nas laski żałują na stroje, moja żona kupowała na scene w Polsce w sklepie internetowym i za taką cenę była zadowolona, bo te zamówiony z zagranicy wczesniej wcale nie byl lepszej jakosci

Endrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Asia, kupki smakowe to jest pikuś. Jedna Lejdiska miała przez cały cykl "Wysikanie na ławce płaskiej" i jeszcze jedno podobne, przez pół dziennika niestety nie pamiętam kto, jak czyta to pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Rai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241156
ha ha ha podobają mi się te kupki :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium