SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2287217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
eh spennende, ja to tyle nauczków już miałam, że tylko alzheimer może tłumaczyć takie wybryki

Bziu, dzięki, to już mi będzie łatwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Ale w składzie straszny syf :/ Są też batony serwatkowe w Rossmannie. Pyyyycha.

Rai, bierz kebaba z baraniną i jedz bez wyrzutów sumienia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
kleine-hexe
Ale w składzie straszny syf :/ Są też batony serwatkowe w Rossmannie. Pyyyycha.

Rai, bierz kebaba z baraniną i jedz bez wyrzutów sumienia :)


no wlasnie te batony to raczej skadu duzo lepszego od zwyklych batonow nie maja.


baranina <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Rai, w Mc Donald's mają sałatkę z kurczakiem z grilla.


Zmieniony przez - kleine-hexe w dniu 2016-04-14 10:06:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
ja to lubię batony które samemu zrobię - takie z zamrażalnika. Pycha. Kiedyś przepis z naszej kuchni sfd zgapiłem

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
oooł noł, MC jest na czarnej liście, cokolwiek tam zjem to mam murowaną migrenę. Za KAŻDYM razem!
To wjedzie kebab z baranem.
Najt dawaj przepisa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Wiecie co? Moja siostra kupila gazete ,,be active" E. Chodakowskiej i powiem wam ze jestem zalamana tym co tu pisza. Dieta 1500 !!! Np Sniadanie nr 2 ,, 2 ogorki, 2 lyzki oliwy, lyzeczka sezamu i sok z cytryny"... no nie wytrzymam

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Cukier, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny, miazga kakaowa, laktoza, tłuszcz mleczny, serwatka w proszku, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, jęczmienny ekstrakt słodowy, sól, emulgator (lecytyna sojowa), białko jaja w proszku, zhydrolizowane białko mleka, naturalny ekstrakt z wanilii (Śladowe ilości: orzeszek ziemny, orzech laskowy, migdały).

Wartość odżywcza (w 100 g): 451 kcal; białko: 3,07 g; węglowodany: 70 g; tłuszcz: 17,1 g

SKŁADNIKI:

Syrop glukozowy, czekolada 25% (masa kakaowa, cukier, masło kakaowe, emulgatory: lecytyny (z soi), naturalny aromat waniliowy), białka mleka (WPC 80), tłuszcz palmowy, inulina 5%, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitol; naturalny aromat waniliowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, emulgator: lecytyny (z soi).
Wartość odżywcza (w 100 g): 437 kcal; białko: 19,3 g; węglowodany: 40,8 g; tłuszcz: 20 g



szybkie porownanie dwoch batonow
jednen zwykly jedne proteinowy go on
przynajmniej bialko jest (y)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Jak mozna cos takiego publikowac.. potem nastolatki maja kompleksy bo zjadly kanapke na 2 sniadanie

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium