SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2287547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Paula, wdroze po Gdansku, bo mam lekki niedoczas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Aaaa jasne, jasne. :) Zazdroszczę. Przekażcie Keb kopa w tyłek ode mnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Oki :)

Przeczytalam ostatniego posta Anchy i uklulo mnie, ze tak dziwnie traktuje sie dzieci, ktore chca spac z rodzicami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja rozumiem obawy. Z jednej strony to wygodne i przyjemne mieć dziecko przy sobie. A z drugiej strony ryzyko, że się przyzwyczai (dziwnie wygląda to słowo) i nie będzie chciało spać samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Paula, ale tak naprawde, co zlego jest w tym, ze dziecko chce byc blisko mamy?
Nie ukrywam, ze jak Buba miala kilka miesiecy, to tez "walczylam" by zasypiala i spala sama mimo, ze lubilam ja usypiac. Odkladalam ja do lozeczka i dopiero and ranem bralam do siebie.
Jak miala 3 lata znowu byla walka i dopiero po jakims czasie uswiadomilam sobie, ze to kompletnie bez sensu, zeby odmawiac dziecku bliskosci.
Tym bardziej, ze za pare lat, jak wiekszosc rodzicow, to ja bede chciala sie przytulic czy razem polezec :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Pewnie Kleine. Masz rację. Ja znając siebie pewnie nie będe potrafiła się odizolować.
Jakby się dało to wypośrodkować to byłoby super.
Bo mimo tego, że wyobrażam sobie (nie mam dziecka ale instynkt już dość mocno woła, więc mogę sobie tylko wyobrazic) że to cudowne uczucie leżeć z dzieckiem, to jednak nie chcialabym żeby dziecko nie potrafiło spać samo albo w każdym momencie mogło przyjść do łózka. Bo wtedy zachowanie własnej intymności i intymności z partnerem jest "zagrożone".
Może są jakieś opcje żeby to wypośrodkować. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Zgadzam sie z Toba. Masz racje. My mamy umowe, ze usypiam albo ja albo Maharadza. Jesli Buba obudzi sie w nocy, to nas wola, jesli jest juz blisko rana, zabieram ja do nas, jesli nie, zostaje u siebie.
Ze starszym dzieckiem latwiej cos ustalic, a znowu jak maluch spi, to niewiele mu przeszkadza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Fajnie jak się ma takie mądre dziecko z którym mozna się dogadać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
:) Przytulanie jest lekiem na cale zlo. Wyprzytulana Buba jest spokojniejsza i grzeczniejsza niz taka niedopieszczona :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
To działa nie tylko na dzieci :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium