SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
ooo właśnie! Omlet. Robiłam tak:
na rozgrzany tłuszcz pokrojone w plastry bataty lub ziemniaki + pokrojona w piórka cebula. Posolić, smażyć do miękkości ziemniaków. Jajca wybełtać z solą i rozgniecionym czosnkiem (min 1 ząbek na jajco). Na miękkie ziemniaki wylać masę jajeczną i smażyć aż się zetnie (na koniec przykryć albo wstawić do piekarnika na 5min aby górę ściąć).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Można to jeść też na zimno i można dodać sera jak się komuś mieści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ktoś tu ostatnio marudził że gotować smacznie nie potrafi a tu takie fajne przepisy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Rai, o! Brzmi super. Wpisuję na listę ToDo.

Jaglankę można sparzyć, przepłukać, albo poprażyć przed gotowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Rai jak czytam to moje ślinianki nie nadążają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hexe, wrzuc troche swierzego imbiru :) fajnie nadaje ostrosci sokom :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Meri, mam traumę z czasów ciąży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Czikii, e nie.. ja już dawno po treningu

Ja skorzystam pewnie z przepisu na ryż z krewetkami. Brzmi super!

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
paula.cw
Ktoś tu ostatnio marudził że gotować smacznie nie potrafi a tu takie fajne przepisy :P


nom, po moim małym załamaniu nerwowym parę rzeczy mi się udało upichcić i jakieś tam strategie na potrawy opracować. Głowa jest bardziej kreatywna jak nie trzeba potraw wbijać w rozkład i w ogóle jak sobie człowiek trochę odpuści.

Z moich nowości polecam np pieczonego ptaka z batatami (np zamiast albo obok jabłek do kaczki dać bataty) - smakowo podobna jakość, ale jednogarnkowo Ale to nie jest szybkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jak się samo piecze to może się piec długo ważne żeby nie trzeba było nad tym stać :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium