SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2284326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Hej!
Dajcie spokój, wszystkie koszule mam do wymiany przez plecy i bicepsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Od razu trzeba kupować z zapasem jak się bierze za ciężary

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
W większości jeszcze z czasów przed treningami, a przed masą to już w ogóle :D ja w ogóle garderobę mam do wymiany. jeasny poprzecieralam na udach, a o wejściu w majtki to mnie wspomnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
po co komu majtki latem
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
przykre... ale już nie raz słyszałam od tych co jeżdzą po świecie, że cola wszędzie smauje inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
jesteśmy traktowani jak trzeci świat, kolonia i rynek zbytu dla każdego gówna które zachodnie koncerny chcą sprzedać

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Lexi_
W większości jeszcze z czasów przed treningami, a przed masą to już w ogóle :D ja w ogóle garderobę mam do wymiany. jeasny poprzecieralam na udach, a o wejściu w majtki to mnie wspomnę


polecam trzymać na przyszłość

ja mam ubrania w różnych rozmiarach na różne czasy :D hahah

ale do marynarek to nawet się nie zbliżam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
no na też mam kilka rzeczy na mniejszy rozmiar które wiszą i czekają na jakąś mocną wycinkę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
No ja niestety z racji pracy muszę mieć koszule i marynarki. Ale jeszcze tylko przez chwilę ;).
A ciuchy zostawie1. Ludze się, że na koniec "generalnego remontu" będą zdatne niektóre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium