SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
no nie powiem ze ja nie mam tego problemu , bo mam. Ale im wiecej sie cwiczy i wykorzystuje chwyt, nie pomaga sobei paskami etc to jest lepeij. (dlatego teraz paskow nie uzywam)

a spacer farmera dobrze jest dac na sam koniec treningu, jako takie cardio wlasnie
tylko,ze tTy chuyba wytrzymi masz?
to rzeczywiscie moze byc za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dobra to od razu wrzucę jeszcze dwa pytania ( to takie pierdoły):
1. Jak mam problem z chwytem w RDL powyżej 55 kg (już te 55 kg muszę kombinować i mi wypada) to czy zakładać paski czy na razie zostać na tym ciężarze i czekać aż się chwyt wzmocni.
2. Czy w przypadku ćwiczeń 5x10 lepiej robic piramidę czy w miarę stały ciężar będzie ok?

A spacer farmera tym razem sobie daruję. Będę o nim pamiętała na przyszłość a teraz poćwiczę chwyt w bardziej tradycyjny sposób :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
paula.cw
Dobra to od razu wrzucę jeszcze dwa pytania ( to takie pierdoły):
1. Jak mam problem z chwytem w RDL powyżej 55 kg (już te 55 kg muszę kombinować i mi wypada) to czy zakładać paski czy na razie zostać na tym ciężarze i czekać aż się chwyt wzmocni.
2. Czy w przypadku ćwiczeń 5x10 lepiej robic piramidę czy w miarę stały ciężar będzie ok?

A spacer farmera tym razem sobie daruję. Będę o nim pamiętała na przyszłość a teraz poćwiczę chwyt w bardziej tradycyjny sposób :D


1. Powiem Ci co ja bym zrobił. do 55 bym robił bez pasków a powyżej z paskami. I ja bym dołożył serii (1-2)- żeby bez pasków było ich odpowiednio dużo.
2. na takim zakresie powtórzeń przy stałym ciężarze ważne są przerwy między seriami - nie mogą być za długie. Przy zmiennym obciążeniu jest większe pole manewru - przy czym ja nie lubię samej progresji. Jęśli już to jakaś mini piramidka, ścięta piramidka,.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Heja, ktoś ma ochotę oddać mi trochę motywacji do życia?

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
1. Tylko teraz tak, mam super serie więc jakbym chciała dołożyć w RDL to rozumiem, że hip trust też. I co robić np 6x10 ? Bo przyznam, że 7x10 to już czasowo masakra będzie.
2. Przerwy mam krótkie, bo się spieszę :P Jakbyś mógł zerknąć czy sensownie to u mnie wygląda to byłoby super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Malinowa motywacji do życia? Żyć Ci się nie chce? Czy brakuje Ci motywacji w życiu? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Brakuje mi motywacji do funkcjonowania

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Powiem Ci tak- nie masz większego wyjścia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
paula.cw
1. Tylko teraz tak, mam super serie więc jakbym chciała dołożyć w RDL to rozumiem, że hip trust też. I co robić np 6x10 ? Bo przyznam, że 7x10 to już czasowo masakra będzie.
2. Przerwy mam krótkie, bo się spieszę :P Jakbyś mógł zerknąć czy sensownie to u mnie wygląda to byłoby super.





to nie dokładaj i weź paski. A chwyt poprawiaj innymi ćwiczeniami - choćby w domu. Będzie ok. To co napisałem to mój sposób w moich treningach. Nie każdy musi robić tak jak ja.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Malinowa
Brakuje mi motywacji do funkcjonowania


kogoś tu trzeba chyba do pionu postawić

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium